Zniknęłam na całe przedwiośnie 2021. Już wracam!

Kiedy życie płata mi figle, nie ma dla mnie znaczenia, że właśnie rozpoczęłam realizację zawodowych celów, nad którymi pracowałam prawie cały rok. Nie ma znaczenia wcześniej umówione spotkanie biznesowe. Nie ma znaczenia ważne zadanie, które może jeszcze poczekać. Plany idą w odstawkę, bo życie chce ode mnie czegoś innego.

 

Nie byłam aktywna w wirtualnym świecie dobre kilka miesięcy. Jak mi z tym było? Dziwnie. Tęskno. Brakowało mi onlinowego bycia na tu i teraz. Cieszę się, że już wracam!

Przyczyn nagłego “zniknięcia” może być wiele. Tyle ile ludzi na świecie, tyle różnych sytuacji.
BLOG - wpis

Co mnie pochłonęło?

Tutaj się zatrzymuję, by skorzystać z okazji

Zatrzymuję, bo być może właśnie mnie czyta ktoś z mojego Swim Boost’owego zespołu lub któryś z rodziców naszych małych pływaków.

DZIĘKUJĘ fantastycznemu zespołowi Swim Boost, dostawcom naszych basenów i wszystkim naszym pływakom i ich opiekunom, za tak szybkie odnalezienie się  w nowych okolicznościach naszych zajęć! Za tak świetną współpracę i koordynację rozpoczęcia długo już wyczekiwanego, kolejnego kursu pływania! Nie było nas ponad rok. Jesteśmy!

BARDZO DZIĘKUJĘ mojej księgowej Dorocie, która jest ze mną od samego początku, w każdej z trzech moich nóg biznesowych, które obecnie prowadzę. Dziękuję za odpowiedzenie na każde Swim Boost’oowe “księgowe” pytanie. Za tak ogromne zaangażowanie się w ratowanie pandemicznych okoliczności biznesu.

BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ mojemu ukochanemu mężowi i prze kochanej córce! Za pomoc w ogarnianiu moich obowiązków, które nie są Waszymi. Za podkładanie pod nos pysznych obiadków… Za Waszą mega cierpliwość do moich ogromnych ilości nadgodzin. Za cierpliwość, do moich niedospanych nocy; dla mniej znających mnie osób, lepiej mnie nie spotykać, kiedy nie jestem wyspana 😉 Za wielogodzinne odbijanie ze mną przeróżnych myśli, pomysłów, wyzwań i trosk. Za sprawdzanie mojego pisanego angielskiego – podobno idzie mi coraz lepiej 😉 DZIĘKUJĘ!

Co jeszcze działo się u mnie przez ostatnie kilka miesięcy?

Podsumowując, nigdy bym nie pomyślała, że będę tak tęsknić za tym “okrutnym” światem online!
Dziękuję, że mnie czytasz, bo to oznacza, że jesteś! 

Serdeczności,

Coach & Trener SPOCO®

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

2 komentarze

  1. Bardzo dziękuję za Twój wpis. Dzięki niemu zaczynam dostrzegać, jak mogę ukierunkować swoje myślenie aby wyjść z „letargu” i stanąć na nogi. Jestem za to przeogromnie wdzięczny. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

    • Dziękuję za Twój komentarz! To miło wiedzieć, że ktoś mnie tutaj odwiedza. Wytrwałości i spokoju życzę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Zapraszam!

Samo się nie zrobi.
Działaj i poszerzaj horyzonty z Business & Life Boost Formułą!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl