Poznajmy się bliżej

Nazywam się Ewa Potopianek. Jestem Certyfikowanym Trener SPOCO®, Coachem i założycielką trzech firm w Wielkiej Brytanii, w tym „Business and  Life Boost Ltd”. Czas spędzony na współpracy z moimi klientami to już ponad 1000h.

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju. Moje życie i doświadczenia zawodowe pokazują, że aby w życiu coś zmienić, warto zacząć robić rzeczy, jakich się wcześniej nie robiło.

Wiem jak trudno czasem odnaleźć się w życiu. W 2004 roku wyjechałam za granicę. Moje życie na obczyźnie zaczęłam od znajomości jednego słowa – “hello”. Obecnie na wyspach prowadzę trzy dobrze prosperujące firmy.  W ich obrębie tworzę kilkunastoosobowy zespół. Wiem ile energii i czasu potrzeba, aby odnaleźć to, co lubi się robić.

Moje życie osobiste i zawodowe nie zawsze było usłane różami. Przeszłam drogę od niskiego poczucia własnej wartości i braku wiary w siebie, po odnalezienie odwagi oraz siły, która pozwoliła mi stanąć na własne nogi. Droga ta była pełna wyzwań, podejmowania decyzji i działań.
Przez 10 lat byłam singel mamą. Sama wychowywałam córkę. Dzięki temu doskonale rozumiem wyzwania życia osobistego, począwszy od tego, że wiem co to znaczy, nie mieć czasu na przeleżenie swojej choroby w łóżku; skończywszy na braku jakiejkolwiek przestrzeni, by zadać sobie pytanie: czego tak naprawdę chcę od życia i jak to osiągnąć?

Punktem zwrotnym w mojej historii był udział w programie coachingowym i odkrycie własnych wartości, misji i wizji życia. Była to wyraźna odmiana od sposobu myślenia, w którym nie zauważałam swoich możliwości. 

Moja droga, jest dla mnie dowodem i inspiracją na to, że rozwój osobisty, to inwestycja w siebie wymagająca odwagi i wysiłku, jednak się opłaca.

Od 2010 roku nieustannie się rozwijam. Od wielu lat szkolę się jako trener i coach. Doświadczenia w prowadzeniu swojego zespołu i 3 działalności, świetnie uzupełniają mój warsztat. Dzięki temu specjalizuję się zarówno w rozwoju obszaru osobistego, jak i zawodowego.

Na podstawie zdobytej wiedzy, własnego i moich klientów doświadczenia stworzyłam Life Boost Formula, która jest dla mnie fundamenten podczas tworzenia różnego rodzaju programów rozwojowych, indwywidulanych oraz grupowych.
Uważam, że nie na wszystko mamy wpływ, ale mamy ogromny wpływ na to, w jaki sposób podchodzimy do rzeczy które nas spotykają.  Z kolei umięjętność odróżniania tego na co mamy i na co nie mamy wpływu, jest kluczowa w podnoszeniu efektywności swoich działań.

Uważam, że im więcej wiesz o sobie, tym świadomiej żyjesz. Umiejętniej określasz swoje cele. Trafniej podejmujesz decyzje i odważniej działasz. Łatwiej się komunikujesz i przede wszystkim żyjesz w zgodzie ze sobą i otaczającym Cię światem.

Doświadczenie pokazuje mi, że niezbędnym elementem rozwoju osobistego i zawodowego jest poznawanie siebie samego. W jakis sposób poznawać siebie? Jednym z bardzo efektywnych sposobów jest stawianie przed sobą pytań i angażowanie się w odnajdywanie swoich odpowiedzi. Programy rozwojowe świetnie wspierają i przyspieszają rozwój.
Od zawsze mocno kibicuję otaczającym mnie ludziom. Wiedząc jak wiele znaczy obecność drugiego człowieka, z przyjemnością będę towarzyszyć i Tobie na Twoich ścieżkach rozwojowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, jaką dla Ciebie przygotowałam.
Od zawsze mocno kibicuję otaczającym mnie ludziom. Wiedząc jak wiele znaczy obecność drugiego człowieka, z przyjemnością będę towarzyszyć i Tobie na Twoich ścieżkach rozwojowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, jaką dla Ciebie przygotowałam.

Pomagam w obszarach

życia osobistego i zawodowego

Wspieram w poukładaniu i uporządkowaniu tego co konieczne do ogranięcia, by móc ruszyć z miejsca. Czyli pomagam zadbać o życiowe wyzwania, które są jak kamyk w bucie lub ciążą jak kula u nogi.

Także, towarzyszę w przyspieszaniu i rozwijaniu tego co już jest fajne i cieszy, a chce się dalszego rozwoju. Czyli pomagam wyciagnąć jeszcze więcej z możliwości które już są i które się pojawią, by w pełni czerpać z  okoliczności i wykorzytywać potencjał.

Głównie pracuję online

To umożliwia współpracę za mną bez względu na odległóść. Posługuję się językiem polskim i angielskim.
Od czasu do czasu można spotkać mnie na sali, prowadząc warszaty lub będąc prelegentem na konferencjach.

Co jest dla mnie

SZACUNEK
w pełnym tego słowa zanczeniu
ZAUFANIE
ubrane w poufność
SZCZEROŚĆ
niosąca prawdę
OTWARTOŚĆ
 pełna akceptacji
WRAŻLIWOŚĆ 
na drugiego człowieka
ODWAGA 
do bycia sobą

Prywatnie:

Tatry - EP

Gdzie ładuję swoje baterie?

Kocham góry! Bardzo lubię morze.

Miton Park - Sep 2020 - najlepsze (3.1)

Uwielbiam arbuzy!

Za ich kolor, soczystość i smak lata.

Widok - EP-1

Czego chciałabym się nauczyć?

Latać – tego zazdroszczę ptakom.
Ogród - EP

Przewrotność marzeń.​

Kiedyś marzyłam o podróży dookoła świata, a dziś o domu z ogrodem nad jeziorem i rozmowami na tarasie do 4:00 nad ranem.

Biblia

Co czytam?

Najczęściej Biblię – zawsze mnie zaskakuje. Znana jest mi od wielu już lat, a za każdym razem odkrywam coś nowego dla mnie.
Klucha - EP

Ku mojemu zaskoczeniu.

Przez długie lata mówiłam “nie” dla psa w domu, tak teraz nie wyobrażam sobie, by nie mieć naszej Kluchy – nasz pies.

Zapraszam do kontaktu

Czas spędzony na współpracy z moimi klientami to już ponad 1000h! Dołącz!

Samo się nie zrobi. Działaj i poszerzaj horyzonty z Life Boost Formula!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl