Opinie klientów

Jak klienci wspominają współpracę ze mną?

Uczestniczyłem w kursie online prowadzonym przez z Ewę i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak zarządza procesem rozwojowym, dynamiką grupy, a nawet samodzielnym treningiem każdego z uczestników. Nowe umiejętności faktycznie przeradzają się w nawyki na przestrzeni kilku tygodni trwania kursu. Można wygodnie uzyskać wskazówki, kiedy napotka się na trudności. Można inspirować się doświadczeniami innych uczestników kursu, mimo że nigdy się ich nie spotyka twarzą w twarz. Podczas zajęć grupowych jest interakcja a jednocześnie porządek. Serio, imponuje mi, jak Ewa to realizuje. No i jest skutecznie.
Bartłomiej Filipek
usprawnia sprzedaż i marketing
Nazywam się Patrycja Kacprzyk. Przez wiele lat pracowałam w biznesie, aktualnie od pół roku tworzę swoją markę. Do poznania metod z kursu, skłoniła mnie chęć dowiedzenia się, czy jest coś co mogę robić inaczej, aby usprawnić swoje działania i nie poddawać się prokrastynacji. Przyglądając się swojej efektywności działań, największym dla mnie wyznaniem było pozbycie się uczucia rozczarowania, związanego z poczuciem, że mogłam zrobić więcej. Podczas kursu poznałam sposoby na ustawienie sobie planu działania – nawet spraw, które wydawały mi się zbyt duże do ogarnięcia w wyznaczonym sobie czasie. Uświadomiłam sobie, że zapisane to zrobione i że nic mi nie umknie, a satysfakcja z mijającego tygodnia jest na zdecydowanie wyższym poziomie. Jeśli brakuje Ci poczucia sensu działań, bo zbyt rzadko odczuwasz spełnienie i satysfakcję z realizacji zaplanowanych aktywności, to ten kurs jest dla Ciebie! Zmienisz to bardzo szybko. Zaczniesz robić i realizować więcej. Doświadczenie mi pokazuje, że te mechanizmy działają i świetnie się sprawdzają. Polecam.

Patrycja Kacprzyk

aktualnie tworzy swoją markę

Ewa jest niezwykłą osobą, dlatego gdy tylko napisała do mnie o swoim kursie " Moje relacje” (21 kroków uważności na relacje) postanowiłam spróbować. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w taki wydarzeniu więc nie wiedziałam czego się spodziewać. Nie zawiodłam się! Kurs był przygotowany bardzo profesjonalnie. Forma krótkich, ale treściwych filmików była bardzo wygodna. Codziennie do śniadania słuchałam sobie pytań jakie Ewa stawiała do rozmyślań każdego dnia. Do każdego tygodnia kursu była dołączona ściąga, w której zapisywałam swoje odczucia, przemyślenia, wnioski. Bardzo wygodne było to, że do filmików i ściąg mogłam zaglądać w wygodnym dla siebie momencie, przy śniadaniu, przy kawie czy wieczorem podsumowując swój dzień. Sama treść kursu była przemyślana i poukładana. Podobało mi się, że dokonywałam pięknych odkryć o relacjach, które były odpowiedzią na proste pytania, o których jednak wcześniej nie myślałam. Polecam!
Martyna Sikora
Muzyk - Pasjonatka Skrzypiec
Poznając Ewę w bardzo nietypowych warunkach, a mianowicie pisząc o pomoc na jednej z grup w której razem jesteśmy. Ewa jako pierwsza i bezinteresownie odpowiedziała wyczerpująco na moje pytanie, myśląc sobie, z nią chcę być w kontakcie. Będąc na Ewy szkoleniu i poznania strategii trzech metod przekonała mnie do siebie całkowicie. Przed przejściem tego kursu byłem zagubiony i nie wiedziałem co dalej ze sobą począć. Narzędzie, którym się Ewa dzieli pomoże Ci zarówno w życiu prywatnym, rozwojowym jak i biznesowym.
Przemysław Roman
kurzach - zdrowe odżywIaniE
Jeśli czujesz, że utknąłeś i nie masz motywacji lub czujesz się przytłoczony swoim biznesem, ogromnie polecam udział w warsztatach SPOCO® Puls, które prowadzi Ewa! Uczestniczyłam w SPOCO® Puls kilka dni temu. Czuję się pełna energii, zmotywowana i podekscytowana możliwością rozwijania mojej firmy w sposób, który mi odpowiada. Ewa pomogła mi na nowo odkryć "dlaczego" zacząłem prowadzić swoją działalność. Spotkanie dało mi "przyzwolenie" na pracę nad tym, co tak naprawdę chcę robić, a nie męczyć się tym, co teoretycznie "powinnam" robić.
Ciara Pollen
behaviourist and dog trainer
Mam na imię Gosia. Dużo wcześniej poznałam Ewę i jej sposób pracy z ludźmi. Wiedziałam, że zajęcia będą bardzo ciekawe i dadzą mi wskazówkę nad czym warto jeszcze popracować w kwestii organizacji czasu pracy i nie tylko. Moim największym wyzwaniem było uporządkowanie pracy, którą często narzucałam sobie w nadmiarze, przez co miałam wrażenie wiecznie nieogarniętej dziewczyny, a tak naprawdę brałam na głowę więcej niż mogłam wykonać w ciągu dnia. Poznanie Ewy metod pozwala mi szybciej i bezpieczniej planować zadania do wykonania. Uważam, że każda osoba bez względu na rodzaj wykonywanej pracy powinna zapoznać się jak działają te skuteczne metody - spędzić czas w miłej atmosferze, gdzie prowadząca dba o to, by każdy czuł się bezpiecznie i swobodnie na tyle na ile może.
Małgorzata Oszkinis-Golon
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Kiedy rozpocząłem pracę z Ewą, byłem w bardzo trudnym momencie zawodowym. Mój projekt/start-up przytłoczył mnie. Czułem się jak człowiek w nocy w środku lasu, gdzie każde drzewo wymaga mojej uwagi – jest problemem do rozwiązania, sprawą którą trzeba się zająć, lub wiedzą którą trzeba zdobyć. Biegałem od drzewa do drzewa, nie wiedząc czy to sensowna kolejność. Mimo pracy ponad siły, miałem poczucie, że nie posuwam się do przodu. Starałem się, ale nie potrafiłem tego uporządkować. Ocenić priorytetów. Było tego za dużo. Praca z Ewą pozwoliła mi zrozumieć, co jest kluczem do całej reszty. Tą jedną, najważniejszą rzeczą, na której powinienem się skupić. I na niej teraz się skupiam. Dziękuję Ewa!

Edward Puławski

przedsiębiorca

"SPOCO® nawyki moduł A", to bardzo cenny warsztat, mimo, że już dość dużo wiedzy w temacie nawyków posiadam, to na tym warsztacie dostałam świeże spojrzenie i proste sposoby jak wprowadzać i utrwalać ważne dla Lidera nawyki, o których w codziennym biegu często zapominamy. Ewa wprowadza je stopniowo tak aby można było poświęcić im swoją uwagę w ciągu tygodnia i dokładniej przeanalizować swoje odruchowe działania. Spotkania są krótkie, ale soczyście wypełnione konkretami. Jest czas na dzielenie się swoim doświadczeniem, czas na ćwiczenia i na końcową refleksję. Ewa doskonale trzyma strukturę, dzięki czemu spotkania nie wydłużają się, a każdy z uczestników ma przestrzeń aby się wypowiedzieć. Wszystkie zagadnienia są dokładnie wyjaśnione, opracowane w przejrzysty sposób materiały pozwalają na szybkie ich przypomnienie. Cały warsztat jest bardzo rzetelnie przygotowany i prowadzony z dużą uważnością na uczestników. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości lub trudności Ewa zawsze służy wyjaśnieniem i podpowiedzią. Bardzo polecam.
Ania Glińska
pilotka Latających Kręgów
Rekomenduję współpracę z Ewą Potopianek. Podczas spotkań prowadzonych przez Ewę czułam się wysłuchana i zauważona.
Ewa z niezwykłą cierpliwością i uwagą pozwoliła mi doświadczać, wyciągać wnioski. Przy tym otrzymałam wsparcie i uwagę. A wszystko to bez oceniania. Ewa, jestem wdzięczna za ten czas i Twoje zaangażowanie.
Agnieszka Drzewiecka
HR manager, coach, trener
Wspólne sesje z Ewą – czy to sesje coachingowe, czy w ramach narzędzi do prowadzenia projektów, jak SPOCO® Puls, zawsze były dla mnie niesamowicie budujące i inspirujące. Ewę znam także prywatnie i wiem, że niezależnie jakie rzeczy wypowiem podczas wspólnych sesji, to zostaną one kompletnie odłożone na bok w chwili, kiedy znajdujemy się w sferze prywatnej. Ewa emanuje empatią, troszczy się o drugiego człowieka, o swojego klienta i jest w pełni oddana. Czuję się bardzo „zaopiekowana” podczas wszelkiej współpracy z Ewą i Life Boost. Dziękuję i polecam.
Aldona Dzida
opiekun projektów
Bardzo polecam współpracę z Ewą na wielu płaszczyznach. Miałam wielokrotnie przyjemność obserwować Ewę „ w akcji” i za każdym razem byłam pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania, rzetelności, profesjonalizmu i przede wszystkim szacunku do klienta oraz do pracy, którą wykonuje. Miałam też okazje współpracować z Ewą przy ciekawych projektach. Mogę powiedzieć z przekonaniem, że Ewa bardzo dba o jakość oferowanych usług, stale się rozwija i dokształca, a co szczególnie istotne dba o wartości i etykę. Uważnie słucha i ma w sobie dużo otwartości. Praca zawsze przebiega w miłej atmosferze i zaufaniu. Bardzo jestem zadowolona z każdego etapu naszych wspólnych podróży.
Anna Baczyńska
psycholożka i trenerka
Jestem po 5 tygodniowym szkoleniu grupowym z Ewą (spotkania 1 x tydzień online). Przerobiliśmy wartościowy materiał w sposób ciekawy, rzetelny, zgodnie z planem i punktualnością. Ewa genialnie angażowała każdego z uczestników na każdym spotkaniu. Natomiast wtedy gdy ktoś nie mógł brać udziału w ćwiczeniach aktywnie, bo np. był chory i ledwie mówił lub właśnie prowadził samochód i był w trakcie podróży służbowej pozwalała uczestniczyć biernie. To dało mi duże poczucie komfortu. Uważam, że to bardzo cenne – przerobić plan, wszystkich zaangażować i zrobić to w komforcie. O tym też uczy SPOCO®. Ewa jest całą sobą przedstawicielką i praktykiem metody SPOCO®. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że potrafi doceniać ludzi w sposób naturalny, ale i konkretny. To jeden z nawyków lidera, których uczy. Płynie jej to we krwi.

Dorota Krajewska

Niezależna doradczyni finansowa

Jakiś czas temu miałem przyjemność korzystać z pomocy Ewy, która wspierała mnie jako trener zmiany wg metody SPOCO® w mojej drodze jako początkujący przedsiębiorca. Podczas tych kilku sesji Ewa dała się poznać jako bardzo kompetentny coach i trener zmiany. Potrafi słuchać, czytać “między wierszami”, a jej dociekliwe pytania pozwalają przyjrzeć się sprawom z różnych perspektyw. Proponowane przez nią ćwiczenia otwierały mi oczy, a te kilka tygodni współpracy pozwoliły mi wystartować ze swoim biznesem i stały się fundamentem, na którym aktualnie, po kilku miesiącach wciąż buduję ten biznes i dalszą praktykę. Polecam Ewę wszystkim, którzy pragną zmiany, ale nie do końca wiedzą od czego zacząć. Ewa potrafi poprowadzić przez zmianę w sposób (prawie) bezbolesny! Świetna coach i superwizor, autorytet w znajomości narzędzi SPOCO®.
Rafał Rodak
Początkujący przedsiębiorca
Przez niemal rok miałam niezwykłą przyjemność rozwijać się przy towarzyszeniu Ewy. To był dla mnie bardzo cenny czas... Ewa to wielka uważność i uwaga... Bardzo dba o to, aby klient mógł sie rozwijać w swoim tempie i wybierać najbardziej efektywne rozwiązania. Ewa to pełen profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam.
Agnieszka Flisikowska
coach i psychotraumatolog
Polecam Ewę i program SPOCO®. Spotkania pomogły mi osiągnąć cele, przyśpieszyć realizację zadań ważnych dla mojej firmy co wpłynęło na dynamikę rozwoju. Ewa jest bardzo sympatyczną osobą we współpracy a program SPOCO® przynosi konkretne, mierzalne efekty. Polecam!
Izabela Wołyniec-Sobczak
coach i doradca kariery
Miałam przyjemność uczestniczyć w sesjach coachingowych prowadzonych przez Ewę - gorąco polecam. Polecam, ponieważ Ewa jest niesamowicie dobrym słuchaczem i z wielką intuicją przeprowadza cię przez podróż w głąb siebie, by pomóc ci odkryć swój potencjał. Wie, kiedy zadać właściwe pytanie, abyś mógł dojść do własciwych dla siebie wniosków podczas swojej „podróży”. Jeśli prowadzisz firmę lub chcesz poprawić swoje życie na poziomie osobistym, Ewa pomoże ci odkryć to, czego naprawdę chcesz w życiu i jak to osiągnąć. Bardzo polecam. Ewa to bardzo intuicyjny i efektywny coach!
Iwona Partykowska
fizjoterapautka i mama
Ewę Potopianek poznałam, kiedy uczestniczyłam w szkoleniu, które prowadziła. Było to szkolenie dotyczące nawyków komunikacyjnych liderów. Wyniosłam z tej współpracy kilka wartości. Pierwsza z nich to jest inspiracja i model, jak prowadzić spotkania online. To, jak Ewa je z nami prowadziła – w sposób sprawny, z serdecznością, z zachowaniem bardzo dobrego rytmu – dawało poczucie, że w trakcie spotkań rzeczywiście odbywa się praca. Mimo że nie widzieliśmy siebie, mieliśmy poczucie, że jesteśmy grupą. To było świetne! Druga rzecz, którą wyniosłam ze współpracy, ze znajomości z Ewą, to jest jej entuzjazm i energia entuzjazmu, jaką po prostu zaraża ludzi. A trzecia, to równie ważna, to jest rzeczowość i rzetelność, które bardzo cenię we współpracy i które sprawiają, że w połączeniu z tymi wcześniejszymi jakościami: serdecznością, rytmem działania, energią entuzjazmu do działania, daje świetne efekty. Zdecydowanie polecam współpracę z Ewą.

Maria Brześkiewicz Dominguez

tłumaczka konferencyjna języka angielskiego

Jestem właśnie świeżo po SPOCO® Nawyki lidera, prowadzonym przez Ewę Potopianek i bardzo rekomenduję ten kurs… Znałam już część treści, które w trakcie kursu miały być wprowadzane, bo zetknęłam się z kartami Nawyków w trakcie spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów i Trenerów SPOCO® EI Polska, ale kurs naprawdę zmienił moje patrzenie na liderstwo. Zmienił moje nawyki. Pomógł mi bardzo też w takim codziennym wykorzystywaniu wiedzy, do bardzo istotnych działań liderskich. Jeśli jesteście liderami, albo chcielibyście zostać liderami, albo jesteście po prostu ciekawi, jak nawyki zmieniają funkcjonowanie w świecie, nie tylko profesjonalnym, ale również w takich codziennych sprawach, w rozmowach z rodziną, w tak naprawdę całym funkcjonowaniu w życiu, to bardzo wam polecam ten kurs. Polecam wam też Ewę jako trenera prowadzącego, ponieważ prowadzi to nie tylko z ogromnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim z wielkim wyczuciem, z ogromnym zrozumieniem, z dużym poczuciem humoru. Trudno mi jeszcze wymieniać więcej, bo myślę, że bym się rozgadała, na kolejne parę minut. Ewa, bardzo ci dziękuję. Dziękuję też uczestnikom kursu za wsparcie, bo świetnie działa tutaj wsparcie grupy. Kurs naprawdę rewelacyjny. Dla mnie duża zmiana na dobre. Dziękuję.” Maria Rafaela Gajewska
Maria Rafaela Gajewska
kreatorka QVIV
Proces realizowany z Ewą był bardzo dobrym uzupełnieniem mojej ścieżki rozwojowej. Wyczucie, uważność i cierpliwość Ewy jako Trenera Zmiany pomogły mi w znalezieniu właściwego kierunku.
Damian Jedziniak
zarządzanie energią i klimatem
Polecam Ewę jako prowadzącą z dużą ilością wiedzy na temat nawyków lidera. Szczególnie byłam pod wrażeniem umiejętności prowadzenia spotkań online z wymagającą grupą trenerów - tempo i czas zawsze pod kontrolą. Dużo się nauczyłam i wprowadziłam w życie. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym module.
Swietłana Listopadska
trenerka międzykulturowa, SPOCO
Myślałam, że praca artystyczna, jaką jest pisanie książek, uchroni mnie przed analizą biznesową. Nic bardziej mylnego! Jako pisarka jestem też przedsiębiorcą, a moja działalność wymaga okresowych przeglądów. Dlatego bardzo ucieszyłam się z propozycji współpracy z Ewą i możliwości przeprowadzenia z nią SPOCO® PULS. Ewa całą sesję poprowadziła z cierpliwością i wyczuciem, pozwoliła mi na wątpliwości i zmianę nastrojów, dała czas i empatię potrzebną mi do znalezienia swoich odpowiedzi. Sam raport pozwolił mi spojrzeć na mój biznes przychylniejszym okiem. Z reguły jestem dla siebie surowa, a dzięki analizie SPOCO® PULS zrozumiałam, że nie chodzi o to, aby być perfekcyjną w pewnych obszarach, bo tracą na tym inne. Ważne, aby nasze działania były zrównoważone. Jest to bardzo przydatne narzędzie do analizy stabilności i kierunków rozwoju firmy. Serdecznie polecam.
Alicja Podgrodzka
PISARKA DLA DZIECI I DOROSŁYCH
Miałam okazję korzystać z kilku programów u Ewy. Za każdym razem doceniam jej zaangażowanie, otwartość i wsparcie. Ostatnio było to 100 dni SPOCO®, za które jestem ogromnie wdzięczna. Ewa pomogła mi przez ten czas zrobić rzeczy których z całą pewnością nie zrobiłabym bez programu. Podczas sesji jest bardzo uważna i spostrzegawcza, dzięki temu nie umykały rzeczy przed którymi (nie)świadomie dotychczas uciekałam, a okazywały się ważne dla mnie i dla moich celów. Ewa, bardzo dziękuję za ten program!

Basia Moś

przedsiąbiorca, założycielka Rozwesel

SPOCO® 100 dni, podczas których moim Trenerem Zmiany była Ewa, pozwoliło mi poukładać sobie czas pracy i nauczyć się elastycznie planować, co z kolei mocno się przełożyło na efekty mojej pracy. Takie spotkania ze SPOCO® Trenerem Zmiany, uważam za pomocne dla mnie, bo z kimś działa mi się dużo łatwiej. Uświadomiłam sobie, że rzeczywiście potrzebuję partnera i to w różnych aspektach. Najcenniejsze dla mnie jest usystematyzowanie sobie pracy oraz to, że odkryłam, iż mogę być bardziej efektywna niż mi się wydawało. Przypominałam sobie też, że zawsze realizuje swoje cele. Dzięki współpracy z Ewą i udziale w programie SPOCO® 100 dni, wzmocniłam swoje zasoby, które mam i przypomniałam sobie o tym, że one są. Zaczęłam znowu dbać o siebie - jako kobieta i mam poczucie, że znów mogę sobie na to pozwolić co przekłada się na moją pewność siebie i na mój biznes.
Monika Wojtysiak
poszerza horyzonty
Bardzo polecam pracę z Ewą. Świetna, konkretna, rzetelna osoba. Pozytywna lekcja z kształcenia osobowości. Znakomita umiejętność docierania Ewy do źródła problemu i zarazem 'nafaszerowanie' ogromną dawka pozytywnego nastawienia do życia .Wiele dobra płynie ze spotkań z Ewą! Polecam na 200%.
Marcin Czubak
ZAWODOWY KIEROWCA
Bardzo polecam Ewę jako merytoryczną, kompetentną i uważną coach (bądź jak mówią moi bliscy kołczerkę…), szczególnie dla osób będących w procesie zmiany. Dla mnie wsparcie, lustro i poszerzanie horyzontów w jednym, warto na 100%.
Dorota Bródka
psycholożka
Cały program pomógł poszerzyć grono swoich klientów, zmobilizować się do projektów, które leżały w szufladzie oraz wprowadzić kilka nawyków pro-zdrowotnych. Metoda SPOCO® to wieloaspektowe spojrzenie na biznes, którego do tej pory nie miałam. Bardzo mi odpowiada, że naprawdę małymi krokami można posuwać się do przodu w wielu projektach naraz, a nie jak działałam do tej pory trzeba się było za to zabrać a nigdy nie było na to czasu, wiec odkładałam na później. Ewa dostosowała się do mojego tempa i była przyjaznym acz wymagającym towarzyszem podczas całej mojej wędrówki ku zmianom i wprowadzaniu nawyków. Dostrzegała jasne strony i wspierała emocjonalnie. Bardzo pozytywne i dobre doświadczenie. Polecam przedsiębiorcom i osobom, które zarządzają projektami.
Aldona Kłobska
prowadzi swoją działalność
To był znakomity warsztat Ewa! Naprawdę interaktywny i wciągający. Wszystkie odgrywane scenki, dyskusje, pytania i odpowiedzi pomogą mi dobrze to wszystko zapamiętać. Dziękuję.
Alison
Szczerze mówiąc, to chyba najlepszy SPOCO® Puls w jakim brałem udział… Bardzo ciekawa forma prowadzenia. Nawet przez moment nie miałem ochoty być w tym czasie w innym miejscu. Aż ma się ochotę na więcej.
Marian Wargacki
Jako uczestnik kursu o narzędziach lidera bardzo doceniam, że zaplanowałaś to szkolenie z wyprzedzeniem i pamiętałaś o moim zainteresowaniu. Bez przypominania wysłałaś mi dokumenty formalne, których potrzebowałem. Co tydzień byłaś przygotowana do prowadzenia zajęć online i ,dawałaś dużo przestrzeni na "callach" do wymiany doświadczeń jednocześnie pilnując sedna, czasu i komfortu Uczestników. Jesteś sprawną organizatorką i prowadzenie spotkań zdalnych realizujesz z lekkością i uważnością. Dziękuję!
Adam Gieniusz
Sesje coachingowe z Ewą były dla mnie ciekawym doświadczeniem. Pozwoliły mi spojrzeć na niektóre sprawy inaczej. Wzbudziły chęć i motywację do pracy nad sobą. Ewa zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałem. To zaskakujące, ile może dać konstruktywna rozmowa. Polecam każdemu kto chce się rozwijać, poznawać siebie i swoje możliwości.
Piotr
Dzisiejsze warszaty były bardzo motywujące i inspirujące, trafne rozłożenie skomplikowanych kwestii spowodowało szybkie rozwiązanie dla trudnych decyzji w mojej pracy i życiu. Mam nadzieję, że w przyszłości wiedza zdobyta na dzisiejszym spotkaniu równie łatwo będzie pomagała mi przy podejmowaniu innych ważnych decyzji. Serdecznie polecam spotkania z panią Ewą Potopianek.
Małgorzata Grad
Polecam Ewę. W pracy z Ewą ujęło mnie to, że była bardzo słuchająca, potrafiła wysłyszeć rzeczy nie wypowiedziane i o nie dopytać. To wysokiej klasy umiejętność. Oprócz tego podzieliła się ze mną swoim doświadczeniem co było bardzo pożyteczne oraz wzmacniające proces i w moim mniemaniu punktem zwrotnym.
Joanna Chojnowska
Uważam, że to co robisz jest niesamowite i jako coach, świetnie prowadzisz sesje. Podczas sesji nie ma żadnego negatywnego napięcia czy tez stresu, jest za to rozluźnienie, pozytywne nastawienie oraz pozytywne myśli. Potrafisz zmienić całkowicie nastawienie człowieka do życia na lepsze. Podczas samej sesji często czuję się bardzo szczęśliwy, to taki niesamowity stan, w który potrafisz wprowadzić. Zauważam też, że jesteś bardzo szczęśliwą, pełna energii która mi przekazujesz poprzez rozmowę. Współpraca z tobą jest jak rozmowa z dobrym przyjacielem, który stara się nam pomoc, który jest szczery i któremu możemy zaufać.
Marek
Ewa jest niesamowicie ciepłą, pozytywną i pełną entuzjazmu osoba, która w umiejętny i prawdziwy sposób potrafi oddać swój optymizm życiowy i doświadczenie bycia coachem drugiej osobie. Przy tym jest wyrozumiała i potrafi słuchać oferując rzetelną i szczerą rozmowę na sesjach coachingowych. Zdecydowanie polecam Ewę jako coacha i jej sesje coachingowe, w znalezieniu odpowiedzi i mobilizacji do dalszego życia.
Anna
Poprzez coaching z Ewą nauczyłem się odnajdywać w sobie wiele pozytywnych stron życia. Rozmowy coachingowe pomagają mi wydobyć z siebie wiele zagadnień, pomysłów i informacji, na które sam bym nie wpadł. Dzięki Ewie i jej sposobie prowadzenia sesji uwierzyłem bardziej w siebie. Podczas samej rozmowy i odnajdywania w sobie celów życia, które chcę zmienić, czuję się bardzo szczęśliwie… (a jestem ogromnym pesymistą, co się teraz zmienia). Nauczyłem się pokonywać problemy i bariery, które wcześniej stawiał przede mną świat. Sesje z Ewą uświadamiają mi, że możemy ruszyć z miejsca i zmienić na lepsze wiele sfer swojego życia. Wszystko zależne jest od nas samych. To my wybieramy omawiane zagadnienie (cel), a Ewa poprzez rozmowę, odpowiednie pytania potrafi wydobyć z nas odpowiedzi. Musimy jednak pamiętać, że to co chcemy zmienić zaczynajmy od dziś, a nie odkładajmy do jutra, bo to jutro często może trwać nawet 10 lat…
Mateusz
Jeśli utknąłeś w swoim projekcie lub życiu, to jednym ze sposobów żeby z tego wyjść jest zadawanie odpowiednich pytań, Ewa Potopianek Ci w tym pomoże, zadając te odpowiednie pytania i kierując w stronę rozwiązania Twoich wątpliwości.
Adam Kopeć
pasjonata Excela
Miałem okazję współpracować z Ewą w ramach SPOCO® konsultacji. Jej zaangażowanie i elastyczna postawa pomogły szybko i sprawnie przejść przez cały proces, zachowując przy tym wysoki poziom konsultacji. Cenię Ewe za nieskrywaną radość z życia i zarażanie nią innych oraz chęć ciągłego rozwoju. Polecam współpracę z Ewą.
Mariusz Pencarski
Prowadzi swój biznes
Szanowni Państwo, Zdecydowanie polecamy współpracę z Ewą Potopianek i Life Boost. Współpracujemy z Ewą w ramach naszych programów rozwojowych i inicjatyw społecznych dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W ramach współpracy Ewa prowadzi lub współprowadzi: – Grupowe warsztaty szkoleniowe (stacjonarne i wirtualne) z zakresu komunikacji, planowania i organizacji pracy, motywowania i angażowania zespołu. – Indywidualne programy rozwoju oparte o coaching i naszą metodykę budowania postawy przedsiębiorczej. – Projekty społeczne w obszarze Przedsiębiorcze Dzieciaki. Do współpracy z nami Ewa wniosła swoje kilkunastoletnie doświadczenie jako trener i wychowawca oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności. Jest zaangażowana i odpowiedzialna, samodzielna i przedsiębiorcza w znajdowaniu rozwiązań na sytuacje, które napotykamy na drodze rozwoju naszej organizacji. Ewa jest naszym zaufanym dostawcą. Kontynuujemy z nią współpracę i Państwu również polecamy skorzystać z oferty Ewy i Life Boost. Z poważaniem,
Jan Lubecki
Entrepreneur Impet
Bardzo dobry warsztat. Dużo się nauczyłem. Podobały mi się ćwieczenia/zadania. Dobra robota.
Jack Walker
Bardzo dziękuję za zobrazowanie i ułożenie tego, co było dla mnie chaotyczne i niepoukładane.
Łukasz
SPOCO® Tygodnik jest narzędziem, które pomaga uporządkować sprawy i skupić swoje działanie na priorytetach. Dzięki niemu bardzo dobrze widać, które zadania są naprawdę istotne, a ich realizacja przybliża do osiągnięcia celu. Każdego tygodnia można wyznaczyć sobie nawet bardzo małe kroczki, ale jednak je wykonać. Ewa bardzo w tym pomaga. Jest bardzo uważna na to, co się dzieje, wspiera i dopinguje, wychwytuje momenty zniechęcenia. Daje dużo przestrzeni na to, aby zastanowić się nad sobą, nad tym co ważne. Dzieli się też swoim doświadczeniem. Polecam pracę z Ewą!
Ina Markiewicz
SPOCO® 100 dni spotkania bardzo mi pomogły. Puls zmusił mnie do zastanowienia się, gdzie naprawdę jest moja organizacja. Dzięki niemu, pomyślałam o bardzo ważnych kwestiach, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Co więcej, wszystko zostało zanotowane, umieszczone w kontekście jasno i zrozumiale, w kolorach. Mogę mój SPOCO® raport i Tygodniki wydrukować, by mieć je pod ręką, kiedy go potrzebuję! Polecam SPOCO® 100 dni i Tobie. To fantastyczna okazja, aby spojrzeć na swój projekt inaczej, zobaczyć jego braki i poznać sposoby, by rozwijać działalność kompleksowo. Podobała mi się przestrzeń jaką mi dano by wszystko przemyśleć oraz cierpliwość, którą mi okazano. Ponadto uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i wątpliwości. Dziękuję bardzo, to były naprawdę niesamowite spotkania!
Zuzanna Frankova
działaczka społeczna
Dzięki SPOCO® Puls oraz 100 dni z Ewą w ciągu trzech miesięcy moja inicjatywa "Posmakuj Świata" dokonała większego postępu niż w poprzednich trzech latach. Usystematyzowamy proces SPOCO® nadał impetu moim działaniom a dzieki inspirującym pytaniom Ewy dookreśliłem wizją na najbliższe lata, której brak mnie do tej pory blokował. Praca z Ewą, która w wyjątkowo sposób łączy dociekliwość z umiejętnością zachęcania i mobilizowania do działania uważam za przywilej. Sam proces SPOCO® jest zaś moim zdaniem najlepszym programem dla przedsiębiorców na rynku, co mówię z perspektywy osoby zajmującej się zawodowo rozwojem przedsiębiorstw i coachingiem.
Aleksander Szojer
pasjonata gotowania
Szczególnie polecam skorzystanie z konsultacji SPOCO® Pulsu u Ewy! SPOCO® Puls jest dla mnie narzędziem do którego cyklicznie powracam w większych lub mniejszych odstępach czasowych, zawsze, gdy nie wiem tak do końca co chcę zrobić dalej, lub gdy np. zaczynam nowy projekt. Narzędzie pomaga mi wtedy spojrzeć szeroko na całość działalności, którą się zajmuję, dowiedzieć się co już mam, czego mi brakuje i co chciałabym zrobić w pierwszej kolejności. Wszystko z uwzględnieniem aktualnych możliwości (zarówno czasowych, jak i finansowych). Po pulsie czuję, że mam kontrolę nad wszystkimi elementami na które mam wpływ i które razem mogą się złożyć na sukces mojej działalności.
Katarzyna
SPOCO® Puls 100 dni, to wyzwanie dla samego siebie. Dzięki Ewie zaczniesz lepiej planować swój czas, swoje przedsięwzięcia, swoje biznesy, pasje. Masz bacik nad sobą i zadania, które zaplanowałeś na każdy tydzień po to, aby je wykonać. Ten coaching pozwoli Ci również odkryć nowe obszary działania, w których się dobrze czujesz. Ale też da ci odpowiedz, gdzie już nie warto robić czegokolwiek. Odkryjesz również w jakich obszarach jesteś mocny, a w jakich potrzebujesz wsparcia lub otoczenia sie właściwymi specjalistami. Polecam!
Bartosz Kajat
doświadczony przedsiębiorca
Praca z Ewą podczas SPOCO® 100 dni uświadomiła mi jak ważne w życiu każdego przedsiębiorcy, czy człowieka efektywnego są solidne fundamenty położone pod jakiekolwiek plany i działania, ale te 100 dni utwierdziło mnie też w potrzebie monitorowania tychże działań. Mam też taką refleksję, że wiele rzeczy może się wydarzyć, a nawet zmienić w ciągu 3 miesięcy i co pomagało mi najbardziej w pracy z Ewą, to jej elastyczność, doświadczenie i otwartość na to, aby nie zawsze iść zgodnie ze schematem, ale skupić się na tym co dla mnie na dany moment było najważniejsze. A jednym z moich ulubionych narzędzi pracy z Ewą była i jest potęga czystej białej kartki.
Patrycja Matusik
rozwija swoją działalność
Do programu SPOCO®100 dni podeszłam z bardzo dużą ciekawością, ponieważ lubię sprawdzać nowinki, a tym bardziej dotyczące coachingu. Praca z Ewą była bardzo trafnym wyborem, gdyż Ewa jest ciepła, rzetelną i kompetentną osobą. Poczułam się zaopiekowana podczas sesji i niepozostawiona bez odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Dodatkowo samo narzędzie, jakim jest SPOCO® Puls, jest świetnym początkiem do poukładania sobie w danym obszarze (prywatnym czy zawodowym) co działa, a co nie. Graficzne przedstawienie oraz obszerne podsumowanie jest doskonałą bazą do pracy nad osiągnięciem swoich celów. Serdecznie polecam sam produkt SPOCO® Puls, jak i Ewę jako Trenera Zmiany, który przeprowadzi Was przez ten proces.
Renata Imbierowicz
rozwija swój biznes

Po zakończeniu „SPOCO® 100 dni” jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Ewą. Z perspektywy czasu widzę, ze to była dobra i zgrana współpraca. Podejście do drugiej osoby w połączeniu z profesjonalizmem tworzą idealną atmosferę dla pracy i nauki. Nie czuję się zagubiony, a w swoich działaniach widzę sens i efekt. Znika problem zarządzania czasem, pojawiło się obserwacja i analizowanie w działaniach biznesowych i nie tylko. Bardzo pomocne przerobione ćwiczenia i notatniki. Polecam bardzo i chętnie jeszcze wrócę do współpracy.

Aleks Jaroszyński

rozwija siebie i działalność

Jestem kierownikiem centrum CAP (Christians Against Poverty), w ramach mojej pracy dla Grace Church w Cambridge. CAP wspiera osoby z zadłużeniami finansowymi. W obrębie organizacji prowadzimy kursu z różnych umiejętności życiowych i klubu pracy. Ewa przegotowała i przeprowadzała dla nas dwa warsztaty rozwojowe, dotyczących radzenia sobie ze stresem oraz wzmacniania poczucia własnej wartości i pewności siebie. Ewa przyciąga ludzi oraz ma świetne pomocne wskazówki. W świetny sposób angażuje wszystkich uczestników. Jej styl prowadzenia warsztatów jest bardzo otwarty i ciepły. Naprawdę doceniamy to, że przeprowadziła dla organizacji CAP warsztaty rozwojowe.
Johanna Scoones
centre manager for Christians Against Poverty
Coach & Trener SPOCO®

Samo się nie zrobi. Zapraszam!

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym.

Żyj świadomiej.
Działaj i poszerzaj horyzonty z Business & Life Boost Formułą!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

Polityka prywatności

kontakt@ewapotopianek.pl