Opinie klientów

Jak klienci wspominają współpracę ze mną?

Kiedy rozpocząłem pracę z Ewą, byłem w bardzo trudnym momencie zawodowym. Mój projekt/start-up przytłoczył mnie. Czułem się jak człowiek w nocy w środku lasu, gdzie każde drzewo wymaga mojej uwagi – jest problemem do rozwiązania, sprawą którą trzeba się zająć, lub wiedzą którą trzeba zdobyć. Biegałem od drzewa do drzewa, nie wiedząc czy to sensowna kolejność. Mimo pracy ponad siły, miałem poczucie, że nie posuwam się do przodu. Starałem się, ale nie potrafiłem tego uporządkować. Ocenić priorytetów. Było tego za dużo. Praca z Ewą pozwoliła mi zrozumieć, co jest kluczem do całej reszty. Tą jedną, najważniejszą rzeczą, na której powinienem się skupić. I na niej teraz się skupiam. Dziękuję Ewa!

Edward Puławski

twórca i założyciel szkoły Quickcoders

"SPOCO nawyki moduł A", to bardzo cenny warsztat, mimo, że już dość dużo wiedzy w temacie nawyków posiadam, to na tym warsztacie dostałam świeże spojrzenie i proste sposoby jak wprowadzać i utrwalać ważne dla Lidera nawyki, o których w codziennym biegu często zapominamy. Ewa wprowadza je stopniowo tak aby można było poświęcić im swoją uwagę w ciągu tygodnia i dokładniej przeanalizować swoje odruchowe działania.

Spotkania są krótkie, ale soczyście wypełnione konkretami. Jest czas na dzielenie się swoim doświadczeniem, czas na ćwiczenia i na końcową refleksję. Ewa doskonale trzyma strukturę, dzięki czemu spotkania nie wydłużają się, a każdy z uczestników ma przestrzeń aby się wypowiedzieć. Wszystkie zagadnienia są dokładnie wyjaśnione, opracowane w przejrzysty sposób materiały pozwalają na szybkie ich przypomnienie. Cały warsztat jest bardzo rzetelnie przygotowany i prowadzony z dużą uważnością na uczestników. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości lub trudności Ewa zawsze służy wyjaśnieniem i podpowiedzią. Bardzo polecam.
Ania Glińska
pilotka Latających Kręgów
Rekomenduję współpracę z Ewą Potopianek. Podczas spotkań prowadzonych przez Ewę czułam się wysłuchana i zauważona.
Ewa z niezwykłą cierpliwością i uwagą pozwoliła mi doświadczać, wyciągać wnioski. Przy tym otrzymałam wsparcie i uwagę. A wszystko to bez oceniania. Ewa, jestem wdzięczna za ten czas i Twoje zaangażowanie.
Agnieszka Drzewiecka
HR manager, coach, trener
Wspólne sesje z Ewą – czy to sesje coachingowe, czy w ramach narzędzi do prowadzenia projektów, jak SPOCO® Puls, zawsze były dla mnie niesamowicie budujące i inspirujące. Ewę znam także prywatnie i wiem, że niezależnie jakie rzeczy wypowiem podczas wspólnych sesji, to zostaną one kompletnie odłożone na bok w chwili, kiedy znajdujemy się w sferze prywatnej. Ewa emanuje empatią, troszczy się o drugiego człowieka, o swojego klienta i jest w pełni oddana. Czuję się bardzo „zaopiekowana” podczas wszelkiej współpracy z Ewą i Life Boost. Dziękuję i polecam.
Aldona Dzida
opiekun projektów
Bardzo polecam współpracę z Ewą na wielu płaszczyznach. Miałam wielokrotnie przyjemność obserwować Ewę „ w akcji” i za każdym razem byłam pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania, rzetelności, profesjonalizmu i przede wszystkim szacunku do klienta oraz do pracy, którą wykonuje. Miałam też okazje współpracować z Ewą przy ciekawych projektach. Mogę powiedzieć z przekonaniem, że Ewa bardzo dba o jakość oferowanych usług, stale się rozwija i dokształca, a co szczególnie istotne dba o wartości i etykę. Uważnie słucha i ma w sobie dużo otwartości. Praca zawsze przebiega w miłej atmosferze i zaufaniu. Bardzo jestem zadowolona z każdego etapu naszych wspólnych podróży.
Anna Baczyńska
psycholożka i trenerka

Jestem po 5 tygodniowym szkoleniu grupowym z Ewą (spotkania 1 x tydzień online). Przerobiliśmy wartościowy materiał w sposób ciekawy, rzetelny, zgodnie z planem i punktualnością. Ewa genialnie angażowała każdego z uczestników na każdym spotkaniu. Natomiast wtedy gdy ktoś nie mógł brać udziału w ćwiczeniach aktywnie, bo np. był chory i ledwie mówił lub właśnie prowadził samochód i był w trakcie podróży służbowej pozwalała uczestniczyć biernie. To dało mi duże poczucie komfortu. Uważam, że to bardzo cenne – przerobić plan, wszystkich zaangażować i zrobić to w komforcie. O tym też uczy SPOCO. Ewa jest całą sobą przedstawicielką i praktykiem metody SPOCO. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że potrafi doceniać ludzi w sposób naturalny, ale i konkretny. To jeden z nawyków lidera, których uczy. Płynie jej to we krwi.

Dorota Krajewska

Niezależna doradczyni finansowa

Uczestniczyłem w kursie online prowadzonym przez z Ewę i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak zarządza procesem rozwojowym, dynamiką grupy, a nawet samodzielnym treningiem każdego z uczestników. Nowe umiejętności faktycznie przeradzają się w nawyki na przestrzeni kilku tygodni trwania kursu. Można wygodnie uzyskać wskazówki, kiedy napotka się na trudności. Można inspirować się doświadczeniami innych uczestników kursu, mimo że nigdy się ich nie spotyka twarzą w twarz. Podczas zajęć grupowych jest interakcja a jednocześnie porządek. Serio, imponuje mi, jak Ewa to realizuje. No i jest skutecznie.
Bartłomiej Filipek
usprawnia sprzedaż i marketing
Przez niemal rok miałam niezwykłą przyjemność rozwijać się przy towarzyszeniu Ewy. To był dla mnie bardzo cenny czas... Ewa to wielka uważność i uwaga... Bardzo dba o to, aby klient mógł sie rozwijać w swoim tempie i wybierać najbardziej efektywne rozwiązania. Ewa to pełen profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam.
Agnieszka Flisikowska
coach biznesu i psychotraumatolog
Polecam Ewę i program SPOCO. Spotkania pomogły mi osiągnąć cele, przyśpieszyć realizację zadań ważnych dla mojej firmy co wpłynęło na dynamikę rozwoju. Ewa jest bardzo sympatyczną osobą we współpracy a program SPOKO przynosi konkretne, mierzalne efekty. Polecam!
Izabela Wołyniec-Sobczak
coach i doradca kariery
Miałam przyjemność uczestniczyć w sesjach coachingowych prowadzonych przez Ewę - gorąco polecam. Polecam, ponieważ Ewa jest niesamowicie dobrym słuchaczem i z wielką intuicją przeprowadza cię przez podróż w głąb siebie, by pomóc ci odkryć swój potencjał. Wie, kiedy zadać właściwe pytanie, abyś mógł dojść do własciwych dla siebie wniosków podczas swojej „podróży”. Jeśli prowadzisz firmę lub chcesz poprawić swoje życie na poziomie osobistym, Ewa pomoże ci odkryć to, czego naprawdę chcesz w życiu i jak to osiągnąć. Bardzo polecam. Ewa to bardzo intuicyjny i efektywny coach!
Iwona Partykowska
fizjoterapautka i mama
Ewę Potopianek poznałam, kiedy uczestniczyłam w szkoleniu, które prowadziła. Było to szkolenie dotyczące nawyków komunikacyjnych liderów. Wyniosłam z tej współpracy kilka wartości. Pierwsza z nich to jest inspiracja i model, jak prowadzić spotkania online. To, jak Ewa je z nami prowadziła – w sposób sprawny, z serdecznością, z zachowaniem bardzo dobrego rytmu – dawało poczucie, że w trakcie spotkań rzeczywiście odbywa się praca. Mimo że nie widzieliśmy siebie, mieliśmy poczucie, że jesteśmy grupą. To było świetne! Druga rzecz, którą wyniosłam ze współpracy, ze znajomości z Ewą, to jest jej entuzjazm i energia entuzjazmu, jaką po prostu zaraża ludzi. A trzecia, to równie ważna, to jest rzeczowość i rzetelność, które bardzo cenię we współpracy i które sprawiają, że w połączeniu z tymi wcześniejszymi jakościami: serdecznością, rytmem działania, energią entuzjazmu do działania, daje świetne efekty. Zdecydowanie polecam współpracę z Ewą.

Maria Brześkiewicz Dominguez

tłumaczka konferencyjna języka angielskiego

Jestem właśnie świeżo po SPOCO Nawyki lidera, prowadzonym przez Ewę Potopianek i bardzo rekomenduję ten kurs… Znałam już część treści, które w trakcie kursu miały być wprowadzane, bo zetknęłam się z kartami Nawyków w trakcie spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów i Trenerów SPOCO EI Polska, ale kurs naprawdę zmienił moje patrzenie na liderstwo. Zmienił moje nawyki. Pomógł mi bardzo też w takim codziennym wykorzystywaniu wiedzy, do bardzo istotnych działań liderskich.
Jeśli jesteście liderami, albo chcielibyście zostać liderami, albo jesteście po prostu ciekawi, jak nawyki zmieniają funkcjonowanie w świecie, nie tylko profesjonalnym, ale również w takich codziennych sprawach, w rozmowach z rodziną, w tak naprawdę całym funkcjonowaniu w życiu, to bardzo wam polecam ten kurs.
Polecam wam też Ewę jako trenera prowadzącego, ponieważ prowadzi to nie tylko z ogromnym profesjonalizmem, ale przede wszystkim z wielkim wyczuciem, z ogromnym zrozumieniem, z dużym poczuciem humoru. Trudno mi jeszcze wymieniać więcej, bo myślę, że bym się rozgadała, na kolejne parę minut. Ewa, bardzo ci dziękuję. Dziękuję też uczestnikom kursu za wsparcie, bo świetnie działa tutaj wsparcie grupy. Kurs naprawdę rewelacyjny. Dla mnie duża zmiana na dobre. Dziękuję.” Maria Rafaela Gajewska
Maria Rafaela Gajewska
kreatorka QVIV
Proces realizowany z Ewą był bardzo dobrym uzupełnieniem mojej ścieżki rozwojowej. Wyczucie, uważność i cierpliwość Ewy jako Trenera Zmiany pomogły mi w znalezieniu właściwego kierunku.
Damian Jedziniak
zarządzanie energią i klimatem
Polecam Ewę jako prowadzącą z dużą ilością wiedzy na temat nawyków lidera. Szczególnie byłam pod wrażeniem umiejętności prowadzenia spotkań online z wymagającą grupą trenerów - tempo i czas zawsze pod kontrolą. Dużo się nauczyłam i wprowadziłam w życie. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnym module.
Swietłana Listopadska
trenerka międzykulturowa, SPOCO
Myślałam, że praca artystyczna, jaką jest pisanie książek, uchroni mnie przed analizą biznesową. Nic bardziej mylnego! Jako pisarka jestem też przedsiębiorcą, a moja działalność wymaga okresowych przeglądów. Dlatego bardzo ucieszyłam się z propozycji współpracy z Ewą i możliwości przeprowadzenia z nią SPOCO PULS. Ewa całą sesję poprowadziła z cierpliwością i wyczuciem, pozwoliła mi na wątpliwości i zmianę nastrojów, dała czas i empatię potrzebną mi do znalezienia swoich odpowiedzi. Sam raport pozwolił mi spojrzeć na mój biznes przychylniejszym okiem. Z reguły jestem dla siebie surowa, a dzięki analizie SPOCO PULS zrozumiałam, że nie chodzi o to, aby być perfekcyjną w pewnych obszarach, bo tracą na tym inne. Ważne, aby nasze działania były zrównoważone. Jest to bardzo przydatne narzędzie do analizy stabilności i kierunków rozwoju firmy. Serdecznie polecam.
Alicja Podgrodzka
Miałam okazję korzystać z kilku programów u Ewy. Za każdym razem doceniam jej zaangażowanie, otwartość i wsparcie. Ostatnio było to 100 dni SPOCO, za które jestem ogromnie wdzięczna. Ewa pomogła mi przez ten czas zrobić rzeczy których z całą pewnością nie zrobiłabym bez programu. Podczas sesji jest bardzo uważna i spostrzegawcza, dzięki temu nie umykały rzeczy przed którymi (nie)świadomie dotychczas uciekałam, a okazywały się ważne dla mnie i dla moich celów. Ewa, bardzo dziękuję za ten program!

Basia Moś

przedsiąbiorca, założycielka Rozwesel

SPOCO 100 dni, podczas których moim Trenerem Zmiany była Ewa, pozwoliło mi poukładać sobie czas pracy i nauczyć się elastycznie planować, co z kolei mocno się przełożyło na efekty mojej pracy. Takie spotkania ze SPOCO Trenerem Zmiany, uważam za pomocne dla mnie, bo z kimś działa mi się dużo łatwiej. Uświadomiłam sobie, że rzeczywiście potrzebuję partnera i to w różnych aspektach.
Najcenniejsze dla mnie jest usystematyzowanie sobie pracy oraz to, że odkryłam, iż mogę być bardziej efektywna niż mi się wydawało. Przypominałam sobie też, że zawsze realizuje swoje cele. Dzięki współpracy z Ewą i udziale w programie SPOCO 100 dni, wzmocniłam swoje zasoby, które mam i przypomniałam sobie o tym, że one są. Zaczęłam znowu dbać o siebie - jako kobieta i mam poczucie, że znów mogę sobie na to pozwolić co przekłada się na moją pewność siebie i na mój biznes.
Monika Wojtysiak
Bardzo polecam pracę z Ewą. Świetna, konkretna, rzetelna osoba. Pozytywna lekcja z kształcenia osobowości. Znakomita umiejętność docierania Ewy do źródła problemu i zarazem 'nafaszerowanie' ogromną dawka pozytywnego nastawienia do życia .Wiele dobra płynie ze spotkań z Ewą! Polecam na 200%.
Marcin Czubak
taksówkarz z Cambridge
Bardzo polecam Ewę jako merytoryczną, kompetentną i uważną coach (bądź jak mówią moi bliscy kołczerkę…), szczególnie dla osób będących w procesie zmiany. Dla mnie wsparcie, lustro i poszerzanie horyzontów w jednym, warto na 100%.
Dorota Bródka
Cały program pomógł poszerzyć grono swoich klientów, zmobilizować się do projektów, które leżały w szufladzie oraz wprowadzić kilka nawyków pro-zdrowotnych. Metoda SPOCO® to wieloaspektowe spojrzenie na biznes, którego do tej pory nie miałam. Bardzo mi odpowiada, że naprawdę małymi krokami można posuwać się do przodu w wielu projektach naraz, a nie jak działałam do tej pory trzeba się było za to zabrać a nigdy nie było na to czasu, wiec odkładałam na później. Ewa dostosowała się do mojego tempa i była przyjaznym acz wymagającym towarzyszem podczas całej mojej wędrówki ku zmianom i wprowadzaniu nawyków. Dostrzegała jasne strony i wspierała emocjonalnie. Bardzo pozytywne i dobre doświadczenie. Polecam przedsiębiorcom i osobom, które zarządzają projektami.
Aldona Kłobska
Świetna coach i superwizor, autorytet w znajomości narzędzi SPOCO®.
Rafał Rodak
Szczerze mówiąc, to chyba najlepszy SPOCO® Puls w jakim brałem udział… Bardzo ciekawa forma prowadzenia. Nawet przez moment nie miałem ochoty być w tym czasie w innym miejscu. Aż ma się ochotę na więcej.
Marian Wargacki
Jako uczestnik kursu o narzędziach lidera bardzo doceniam, że zaplanowałaś to szkolenie z wyprzedzeniem i pamiętałaś o moim zainteresowaniu. Bez przypominania wysłałaś mi dokumenty formalne, których potrzebowałem. Co tydzień byłaś przygotowana do prowadzenia zajęć online i ,dawałaś dużo przestrzeni na "callach" do wymiany doświadczeń jednocześnie pilnując sedna, czasu i komfortu Uczestników. Jesteś sprawną organizatorką i prowadzenie spotkań zdalnych realizujesz z lekkością i uważnością. Dziękuję!
Adam Gieniusz
Sesje coachingowe z Ewą były dla mnie ciekawym doświadczeniem. Pozwoliły mi spojrzeć na niektóre sprawy inaczej. Wzbudziły chęć i motywację do pracy nad sobą. Ewa zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałem. To zaskakujące, ile może dać konstruktywna rozmowa. Polecam każdemu kto chce się rozwijać, poznawać siebie i swoje możliwości.
Piotr
Dzisiejsze warszaty były bardzo motywujące i inspirujące, trafne rozłożenie skomplikowanych kwestii spowodowało szybkie rozwiązanie dla trudnych decyzji w mojej pracy i życiu. Mam nadzieję, że w przyszłości wiedza zdobyta na dzisiejszym spotkaniu równie łatwo będzie pomagała mi przy podejmowaniu innych ważnych decyzji. Serdecznie polecam spotkania z panią Ewą Potopianek.
Małgorzata Grad
Polecam Ewę. W pracy z Ewą ujęło mnie to, że była bardzo słuchająca, potrafiła wysłyszeć rzeczy nie wypowiedziane i o nie dopytać. To wysokiej klasy umiejętność. Oprócz tego podzieliła się ze mną swoim doświadczeniem co było bardzo pożyteczne oraz wzmacniające proces i w moim mniemaniu punktem zwrotnym.
Joanna Chojnowska

Czas spędzony na współpracy z moimi klientami, to już ponad 1000 h. Dołącz!

Żyj świadomiej. Działaj i poszerzaj horyzonty z Life Boost Formula!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

Polityka prywatności

kontakt@ewapotopianek.pl