e-BOOK
ŁAP INSPIRACJĘ!

Dla przedsiębiorców i liderów

Poznaj 30 kroków

by nabrać wiatru w biznesowe żagle!

Poznaj rozwiązania, dzięki którym ogarnęłam wyzwania i ruszyłam z miejsca. Trafniej podejmuję decyzje, mądrzej gospodaruję czasem i swoją energią. Działam efektywniej, a moje biznesy się rozwijają.

Skróć swoją drogę do sukcesu!

Ograniczona liczba BEZPŁATNYCH pobrań!

1.

Rozkręcanie i prowadzenie działalności to nie bułka z masłem

W 2010 roku zamknęłam swoją pierwszą działalność. Zamknęłam ją w momencie, kiedy zaczęła przynosić fajne dochody, a klienci rekomendacjami przyprowadzali do mnie swoich znajomych. Czułam do siebie żal i rozczarowanie. Miałam poczucie zmarnowania okazji na świetny biznes. Więc co poszło nie tak?

Napotkałam na swojej drodze różne bolączki, które nie pozwalały mi ruszyć z miejsca. Dodając do tego podejście „Zosi Samosi”, wraz z rozwojem działalności, moja sytuacja stawała się coraz trudniejsza do ogarnięcia. Najbardziej dała mi w kość samotność w prowadzeniu swojego biznesu. Samotność rozumiana na różne sposoby. 

Samotność dosłownie

Byłam ze wszystkim fizycznie sama. Począwszy od tworzenie swojej usługi. Zajmowałam się marketingiem, o którym nie miałam zielonego pojęcia. Administracją, której nie znosiłam robić i na samą myśl o otwarciu skrzynki emailowej, już mi energię odbierało.

Kontrolowanie finansów też nie należało do moich ulubionych zadań i tak straciłam trochę pieniędzy, przegapiając nieopłacone usługi.

Czasu brakowało mi na wszystko. Jak tylko przychodził moment kilku dni wolnych, to mój organizm od razu korzystał z tej okazji. Odchorowywałam przepracowanie. Zamiast wyjść do parku, lądowałam na kilka dni w łóżku.

Merytoryczna samotność

Nie miałam merytorycznego wsparcia. Miałam ogrom dobrych znajomych i nadal mam. Znaczna większość nie prowadzi swoich działalności. Rozmowy o moim biznesie wyglądały mnie więcej tak:

– Jak tam w pracy? Wszystko ok?
– Tak ok. A u ciebie?
– Też ok.

Koniec

Nie znałam nikogo, kto przeszedł już drogę początkującego przedsiębiorcy. Kto wiedział więcej o biznesie niż ja. Kto pomógłby mi w poszukiwaniu rozwiązań na moje wyzwania. 

Byłam tylko ja i mój biznes, który z każdym dniem dawał mi odczuć, jak bardzo jestem z tym sama.

Co przeważyło szalę?

Zadziało się też życie i musiałam zająć się prywatnymi wyzwaniami.

Nie miałam nikogo, kto mógłby mnie zastąpić i wesprzeć choć na chwilę. Pozostało mi tylko zamknięcie biznesu.

5 lat później

W 2010 roku zabrakło mi towarzysza w mojej przedsiębiorczej podróży. Na tych doświadczeniach w 2015 roku otworzyłam swoją nową działalność. W kolejnych latach dwie następne.

Obecnie z powodzeniem rozwijam każdą z moich trzech firm. Jednocześnie prowadzę kilkunastoosobowy zespół.

Dzięki swojej wiedzy i biznesowemu doświadczeniu, rozumiem wyzwania osób prowadzących własną działalność. Nie bez powodu się mówi: ucz się na cudzych błędach. Z tą myślą powstał ten ebook. 

Dziś dzielę się z Tobą moimi bolączkami oraz rozwiązaniami jakie wypracowałam na przestrzeni lat, byś mógł zaczerpnąć inspiracji i z nich skorzystać.

e-BOOK: ŁAP INSPIRACJĘ!

Poznaj 30 sprawdzonych sposobów na wyzwania przedsiębiorcy

Judyta Belka-Domińczyk

"Uważam, że jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy rozważają lub już podjęli kroki w kierunku prowadzenia własnej działalności. „Must have”- niezbędnik. Twój e-book bardzo mi pomógł ❤️ Dziękuję "

Trzy najważniejsze KORZYŚCI
dla posiadaczy ebooka

Poszerzysz perspektywę na czyhające na przedsiębiorcę bolączki, dzięki czemu będzie Ci im ŁATWIEJ ZARADZIĆ, a nawet uniknąć.

Otrzymasz praktyczne rozwiązania na wyzwania, dzięki czemu zamiast bezradności, pojawi się POCZUCIE SPRAWCZOŚCI.

Wyciągniesz dla siebie wnioski, dzięki czemu skorzytasz na moim doświadczeniu, by PRZYSPIESZYĆ ROZWÓJ swojego biznesu.

Małgorzata Wojciech

"Ebook „Łap Inspirację!” jest dla mnie doskonałą przypominajką pielęgnowania już wyuczonych nawyków, ale też inspiracją do wyznaczania nowych celów."

Kim jestem?

EWA POTOPIANEK

Jestem certyfikowanym Trenerem SPOCO® oraz Coachem. Jako przedsiębiorca, założyłam i prowadzę trzy firmy w Wielkiej Brytanii. W ich obrębie tworzę kilkunastoosobowy zespół. Dzięki swojej wiedzy i biznesowemu doświadczeniu, rozumiem wyzwania osób prowadzących własną działalność.

Pomagam przedsiębiorcom w rozwoju, by z odwagą i pewnością siebie poszerzali swoje i biznesowe horyzonty. Wspieram w określeniu kierunku działania i odnalezieniu skutecznych rozwiązań, by efektywnie dążyć do celu.

Stworzyłam autorskie narzędzia, ułatwiające pracę przedsiębiorcom i liderom. Jestem autorką ebooków oraz kursów online. Prowadzę szkolenia i programy rozwojowe. Stawiam na skuteczne planowanie i efektywne działanie!
Coach & Trener SPOCO®

Co mówią czytelnicy o ebooku?

Przedsiębiorcą i liderem, nie trzeba się urodzić. Tego się można nauczyć!

Ebook porusza kwestie, których często przedsiębiorca nie jest świadomy. Podsuwa praktyczne rozwiązania i pozwala uniknąć ewentualnych trudności.

Pobieram ebook:

"Złap inspirację!"

.

Ograniczona liczba bezpłatnych pobrań!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl