Zadawaj pytania, bo kto pyta nie błądzi!

Gdyby nie ciekawość i pytania, większość pomysłów, by nie zaistniała. Gdyby nie odnajdywanie odpowiedzi, większość pomysłów by nie została zrealizowana. Zadawanie pytań, czy to sobie samemu, czy komuś innemu, ma ogromną moc! Nie bez powodu się mówi, że KTO PYTANIE NIE BŁĄDZI!

Zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi, niejednokrotnie skraca drogę do celu

Wyobraź sobie, że jesteś w wielkim mieście, którego jeszcze nie zdążyłeś poznać. Masz do przejścia drogę z punktu A do punktu B. Nie masz mapy i kompasu, bo jeszcze się w ten narzędzia nie zaopatrzyłeś. O ile łatwiej i szybciej dojdziesz tam, gdzie chcesz dojść, zadając pytania napotkamy Ci osobom.
Wyobraź sobie, że jestem napotkaną osobą, na drodze prowadzenia Twojego biznesu z punktu A do punktu B. Być może jest coś, w czym mogę Ci pomóc, wesprzeć… coś, co ułatwi i przyspieszy Ci dojście tam, gdzie biznesowo chcesz być.
Pomagam przedsiębiorcom, by z odwagą i pewnością siebie, podejmowali trafne decyzje oraz efektywnie dążyli do celu. Wspieram w określeniu kierunku działania i znalezieniu skutecznych rozwiązań. W zadbaniu o siebie i relacje, by poszerzać biznesowe horyzonty!

Zapraszam do zadawania pytań

Przychodzące do mnie pytania biorę pod lupę, by zobaczyć w czym i w jaki sposób mogę wesprzeć zarówno przedsiębiorcę jak i jego biznes. Rozwój biznesu zaczyna się od jego właściciela, dlatego że to on jest siłą napędową swojego biznesu.
Jak najprościej zadać mi swoje pytania? Napisać do mnie emaila z swoimi pytaniami, wyzwaniami i celami. Warto pamiętać o tym, że każde pytanie jest warte uwagi, bez względu na to, jak wielkie bądź małe może Ci się ono może dziś wydawać.
Jak przyspieszyć i skrócić dojście do celu?

Możesz też podejść do tego tematu z drugiej strony

Zamiast myśleć nad swoimi pytaniami, pomyśl nad odpowiedziami na poniższy zestaw pytań. Być może nie będziesz znać odpowiedzi na każde z tych pytań i to jest ok. Niektóre pytania wymagają czasu. Napisz do mnie, a ja odpiszę w jaki sposób i w czym mogę pomóc.

Zapraszam do napisania emaila. Poniższy guzik przeniesie Cię do formularza kontaktowego.

Kto pyta nie błądzi! Pewno nie raz tego doświadczyłeś w życiu prywatnym i zawodowym.

Pozdrawiam i z (nie)cierpliwością czekam na Twoją wiadomość!

Coach & Trener SPOCO®

Facebook
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Zapraszam!

Samo się nie zrobi.
Działaj i poszerzaj horyzonty z Business & Life Boost Formułą!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl