Zwykle mamy tendencję do zapamiętywanie tego co nie wyszło

Zwykle mamy tendencję do zapamiętywanie tego co nam nie wyszło, co poszło nie tak i tego z czym się nie wyrobiliśmy. Myśli te zakotwiczają się w naszej głowie na długo i tak sami sobie odbieramy energię i radość z tego co robimy! Też tak masz?

Często oczekujemy od siebie więcej niż chcielibyśmy, by nasze dzieci od siebie oczekiwały. Jak nam coś nie wyjdzie, to zamiast wyciągnąć lekcję i zapomnieć o niepowodzeniu, przeżywamy to całymi dniami, a nawet tygodniami.

Jeśli jesteś osobą prowadzącą swój biznes, podejrzewam, że nieraz lista Twoich zadań, zamiast cieszyć, zdołowała. Bo niby pracujesz na pełnych obrotach, robisz więcej niż w jakiejkolwiek innej pracy, a lista zamiast się kurczyć, wydłuża. Pojawia się poczucie zapętlenia w zadaniach, bez widoków na ich koniec.

Masz tak?

Skrzydła

To moja przeszłość

Miałam tak nie raz. Kiedyś. Dziś jest inaczej. Dziś:

Zmiana na plus

Aby nie ulegać pokusie staremu podejściu, kiedy to:

wdrożyłam na stałe nawyk robienia podsumowań miesiąca. Nawyk ten wprowadza pozytywne zmiany na drodze budowania moich biznesów marzeń!  Brzmi mega banalnie; co nie? Jeśli jeszcze nie masz takiego nawyku, to pewno i trudno Ci w jego korzyści uwierzyć.

Dziś podsumowanie miesiąca jest dla mnie jak wisienka na torcie! Jest przeglądem tego co się zadziało w ostatnim czasie, a mając notatki z wcześniejszych podsumowań, dostrzegam jak wielki postęp zrobiłam. Dodaje mi to ogrom energii do dalszej pracy, bo widzę, że krok po kroku, z miesiąca na miesiąc, zbliżam się do swoich wielkich celów i marzeń. Dla mnie takie podsumowania są jak zebranie faktów, których nie da się obalić. Nawet wtedy, kiedy mam słabszy dzień. W ten oto sposób słabszy dzień, nie uderza we mnie już z tak wielką siłą jak kiedyś. To kolejna ogromna korzyść z tego nawyku.

Propozycja nie do odrzucenia!

Mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Dołącz do bezpłatnego webinaru warsztatowego, który jest dedykowany podsumowaniu miesiąca, a poczujesz na własnej skórze jak wielką moc ma taki nawyk. 

Zapisz się na cykliczne, bezpłatne spotkania online i bierz udział w tych podsumowaniach miesiąca, których terminy Ci odpowiadają. Więcej o spotkaniach i zapisach dowiesz się klikając w poniższy guzik.

To jak? Piszesz się na wspólne podsumowanie?

Serdecznie zapraszam,
bo mega polecam ten nawyk!

Coach & Trener SPOCO®

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Zapraszam!

Samo się nie zrobi.
Działaj i poszerzaj horyzonty z Business & Life Boost Formułą!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl