SZKOLENIE ONLINE
SPOCO® Nawyki

Poznaj sprawdzone nawyki, dzięki którym

staniesz się jeszcze lepszym liderem, a praca będzie efektywniejsza.

Chcesz znaleźć skuteczne sposoby na lepsze zarządzanie sobą i ludźmi w pracy, by nie marnować czasu i być bardziej produktywnym?

Szkolenia te są dla Ciebie!

Dla liderów
i przedsiębiorców

Spotkania online
na platformie Zoom

Działania między sesjami
na zamkniętej grupie

Zaliczona praktyka
potwierdzona certyfikatem

Jak to jest, że jedni czego się nie dotkną, osiągają niemalże w mgnieniu oka, a innym zdarza się długimi tygodniami męczyć z zaległymi zadaniami i projektami? Przecież też dają z siebie ogrom! Nie są typem ludzi, którzy dużo gadają i nic nie robią. Nadgodziny są wpisane w codzienność. Nie pamiętają, kiedy ostatnio skończyli pracę o czasie.

Jak to jest, że jedni z każdym potrafią porozmawiać i od razu załatwić sprawy, a innym zdarza się, że tkwią w niedogadaniu i niezrozumieniu bez końca? Mimo, że mają przy sobie zaangażowane osoby i spędzają długie godziny nad tym co robią, efekty są średnie lub żadne. Włożony czas i wysiłek nie przekładają się na efekt końcowy.

Jak to jest, że jedni dwoją się i troją, by być wspierającym liderem, by budować sprzyjającą atmosferę i rozwijać biznes zgodnie z założeniami, a ciągle coś idzie nie tak? Co z tego, że na ogół wiedzą czego chcą od ludzi, a nie mają pewności siebie co do sposobów i metod w prowadzeniu zespołu. Realizacja zadań, mimo zaangażowania, idzie topornie.

Co może być tego przyczyną?

Nasze nawyki mają ogromny wpływ na naszą efektywność. Mają bezpośredni wpływ na to, co, jak i kiedy robimy oraz czego nie robimy.

Wpływają na to, jak reagujemy na pewne sytuacje bądź zachowania.

Nawyki mogą nam sprzyjać lub szkodzić.

Efektem byle jakiej organizacji pracy, jest chaos i niekończąca się gonienitwa za zadaniami. Ogrom rozkopanych projektów, których końca nie widać. Marnowanie czasu jest na porządku dziennym.

Efektem błędów komunikacyjnych jest niedogadania i niezrozumienie, co utrudnia dogadywanie się. Tracimy czas i energię na kolejne wyjaśnienia o co nam chodzi. Nie wspominając o pogarszającej się relacji.

Efektem braku umiejętności liderskich, jest nieodnajdywanie się w roli lidera. Zespół realizuje zadania przypadkowe, które często nie mają wpływu na sukces. Nie korzystamy w pełni z potencjałów i możliwości!

Bez względu na to czy jesteś liderem zespołu, czy może prowadzisz samodzielnie swoją działalność, Twoje nawyki mają ogromy wpływ na oszczędność czasu, energii, a nawet finansów. Przekłada się to na porażki i sukcesy.

Ania Glińska

"SPOCO® nawyki, to bardzo cenny warsztat. Dostałam świeże spojrzenie i proste sposoby jak wprowadzać i utrwalać ważne dla lidera nawyki, o których w codziennym biegu często zapominamy."

Czym są SPOCO® Nawyki?

NARZĘDZIA I METODY stworzone z myślą o przedsiębiorcach i liderach, dzięki którym zarządzanie sobą i ludźmi w pracy, staje się łatwiejsze i skuteczniejsze.

Nawyki przyspieszają realizacją zadań, dzięki temu oszczędzasz swój i zaangażowanych osób czas. Bezpośrednio przekłada się to także na oszczędność finansów.
Nawyki uczą partnerskiej komunikacji dzięki temu zamiast nieporozumień i konfliktów, pojawiają się rozwiązania. Przekłada się to na efektywne działanie i satysfakcję.
Nawyki wyposażają w sprawdzone i skuteczne narzędzie. Dzięki temu pojawia się pewność siebie i poczucie zaradności, nawet w podbramkowych sytuacjach.

18 skutecznych i od razu do wdrożenia nawyków, które w szybki sposób wprowadzają korzystne zmiany.

Swietłana Listopadska

"Polecam Ewę jako prowadzącą z dużą ilością wiedzy na temat nawyków lidera. Szczególnie byłam pod wrażeniem umiejętności prowadzenia spotkań online z wymagającą grupą trenerów. Dużo się nauczyłam i wprowadziłam w życie."

Co mówią o SPOCO® Nawykach moi klienci?

„Jako liderowi, daje mi to pewność siebie, że nawet jak ktoś mnie próbuje czymś zagiąć, to mam gotową metodę i to daje mi spokój.”

„Sposób ten odsunął presję na bok. Pozwolił skupić się nad decyzją i pokazał, że jesteśmy partnerami, bez nacisku, co też polepszyło naszą relację.”

„Zamiast ją zdeprymować, zmotywowałam ją do bardziej wydajnej pracy. Poczuła się dodatkowo doceniona i ma to bardzo dobry wpływ na naszą relację.”

„Sposób ten odsunął presję na bok. Pozwolił skupić się nad decyzją i pokazał, że jesteśmy partnerami, bez nacisku, co też polepszyło naszą relację.”

„Poziom zaangażowania w dyskusję był naprawdę wysoki. Każdy przedstawił swój punkt widzenia, szanse, zagrożenia. Na kolejnym spotkaniu podejmujemy decyzję.”

„Dzięki tym nawykom, teraz ustalam bardziej świadomie i logistycznie plan pracy, by zaoszczędzić czas. Faktycznie daje mi to czas i więcej rzeczy zrobię.”

„Mój zespół przede wszystkim ma teraz odwagę ze mną rozmawiać o ich wyzwania w pracy. Wspólnie znajdujemy rozwiązania na trudniejsze sytuacje. Wiedzą po co ja jestem i jaką rolę pełnię w zespole.”

„To, że użyłam tego nawyku sprawiło, że mój kolega poczuł się doceniony. Jednocześnie miałam okazję podać inne rozwiązania, które poszerzają perspektywę widzenia naszego dylematu.”

„Potrafię teraz rozmawiać z ludźmi. Zadając te pytania jako lider czuję się bezpiecznie. Nie oceniam nikogo, a dają swobodę wypowiadania się. Wprowadza to spokój w rozmowę, wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa.”

Nie bez powodu SPOCO® Nawyki są nazywane Narzędziownikiem Lidera, a nawet Niezbędnikiem Lidera!

Dorota Krajewska

"Przerobiliśmy wartościowy materiał w sposób ciekawy, rzetelny, zgodnie z planem i punktualnością. Ewa genialnie angażowała każdego z uczestników na każdym spotkaniu."

Jak wyglądają szkolenia z SPOCO® Nawyków?

PODZIAŁ NA MODUŁY

Pełny zestaw to 18 SPOCO® Nawyków

Całość jest podzielona na trzy moduły, po 6 nawyków w każdym

Moduł A zawiera narzędzia wspierające:
Moduł B zawiera narzędzia wspierające:
Moduł C zawiera narzędzia wspierające:

Nie trzeba brać udziału we wszystkich trzech modułach – można wybrać tyle modułów, ile się chce.

SKŁAD JEDNEGO MODUŁU

Szkolenia z SPOCO® Nawyków odbywają się na platformach Zoom i Facebook

NA JEDEN MODUŁ PRZYPADAJĄ

4 sesje online,
każda sesja trwa około 1h

6 SPOCO® Nawyków
praktyka i zaliczenia

7 tygodni aktywności
na grupie na Facebooku

Szkolenia mają formę warsztatową, opierają się na teorii, ćwiczeniach i dyskusji.

SPOTKANIA ONLINE kończą się zadaniami do wykonania między spotkaniami.

Dzięki temu poznasz nawyki na własnej skórze i zaczniesz wprowadzać realne zmiany do swojego życia.

PRZEBIEG JEDNEGO MODUŁU

Szkolenie z jednego modułu rozkłada się na 7 tygodni

1. Tydzień

DOŁĄCZENIE DO GRUPY na Facebooku

2. Tydzień

I. SPOTKANIE ONLINE

3. Tydzień

II. SPOTKANIE ONLINE

4. Tydzień

III. SPOTKANIE ONLINE

5. Tydzień

IV. SPOTKANIE ONLINE

6 - 7. Tydzień

DZIAŁANIA NA GRUPIE na Facebooku

SPOTKANIE ONLINE odbywają się raz w tygodniu, przez 4 tygodnie.

Standardowe spotkanie trwa 1h. Dobrze jest mieć zarezerwowane 1h 15 minut.
W zależności od ilości pojawiających się pytań, spotkanie może się przedłużyć.

ZAANGAŻOWANIE CZASOWE

Ile potrzeba czasu na udział w szkoleniu z jednego modułu ?

Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu i zdobywaniu praktyki

POTRZEBNE jest około 16 GODZIN, rozłożonych na przestrzeni 7 tygodni

SPOTKANIA ONLINE: 4 x 1 h 15 min = 5 h
ZDOBYWANIE PRAKTYKI: około 10 h
NOTATKI NA ZALICZENIE: około 2 h

Jeden moduł zajmuje około 16 h

Podana liczba jest szacunkowa, ponieważ przede wszystkim jest ona zależna od indywidualnego podejście do szkolenia, szybkości realizacji zadań oraz zaliczania praktyki.

Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymują CERTYFIKAT lub OŚWIADCZENIE, w zależności od zaliczonej praktyki

Za każdy moduł uczestnik otrzymuje
osobny certyfikat lub oświadczenia

Kim jestem?

EWA POTOPIANEK

Jestem certyfikowanym Trenerem SPOCO® oraz Coachem. Jako przedsiębiorca, założyłam i prowadzę trzy firmy w Wielkiej Brytanii. W ich obrębie tworzę kilkunastoosobowy zespół. Dzięki swojej wiedzy i biznesowemu doświadczeniu, rozumiem wyzwania osób prowadzących własną działalność.

Pomagam przedsiębiorcom i liderom w odnajdywaniu skutecznych i szybkich do wdrożenie rozwiązań, by mogli oszczędzać czas, energię, a nawet finanse.

Znam SPOCO® od poszewki. W 2013 roku rozpoczęła się moja SPOCO® przygoda. Z powodzeniem ukończyłam certyfikację Trenera SPOCO®. Obecnie w Akademii SPOCO® pełnię funkcję opiekuna osób ubiegających się o certyfikację tej metodologii.

SPOCO® Nawyki, to nawyki, z których osobiście korzystam od wielu lat, rozwijając siebie i swoje biznesy. Polecam liderom i przedsiębiorcy, którzy lubią się rozwijać i poznawać skuteczne narzędzia.

Jak uczestnicy wspominają szkolenia ze SPOCO® Nawyków?

SPOCO® Nawyki rozwijają lidera, zespół i firmę.
Są stworzone z myślą o ułatwianiu przedsiębiorczości!

Wdrażając w życie SPOCO® Nawyki:

Poprawisz efektywność pracy swojej i swojego zespołu

Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a zadania i cele będą szybciej realizowane. Satysfakcja i motywacja, dodają energii do dalszej pracy.

Poznasz podejście i sposoby partnerskiej komunikacji z drugim człowiekiem.

Dzięki temu zadbasz o relacje ze swoimi klientami i współpracownikami, bez których firma nie będzie się mogła rozwijać.

Poznasz narzędzie i metody, które ułatwiają życie przedsiębiorcy i lidera.

Dzięki temu poczujesz się pewniej w tej roli. Będziesz miał większą kontrolę i wpływ na to, co dzieje się w Twoim życiu zawodowym.

SPOCO® Nawyki

WYBÓR MODUŁU

MODUŁ

MODUŁ A

950 zł

Najbliższa edycja
rozpoczyna się we wrześniu 2021

MODUŁ

MODUŁ B

950 zł

Najbliższa edycja
przewidziana jest na październik 2021

MODUŁ

MODUŁ C

950 zł

Najbliższa edycja
przewidziana jest na listopad 2021

O nadchodzących szkoleniach i w pierwszej kolejności dowiadują się osoby, które są ze mną w stałym mailowym kontakcie. Aby dołączyć do list odbiorców moich wiadomości i nie przegapić ważnych informacji, zapisz się na mój Newsletter.

Liczba miejsc ograniczona!

O uczestnictwie w szkoleniach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

MODUŁ A - najbliższa edycja

Start: czwartek, 24 czerwca 2021

Sesje online: CZWARTEK (w sumie 4 spotkania)

Godzina: 10:00 - 11:15 PL (9:00 - 10:15 UK)

Platformy: Zoom i Facebook

Terminy szkolenia:

Moduł A zawiera narzędzia wspierające:

Liczba miejsc ograniczona!

O uczestnictwie w szkoleniach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Zapisz się na listę oczekujących

Inwestując w siebie jako lidera i przedsiębiorcę,
jednocześnie inwestujesz w rozwój zespołu i działalności.

Poznaj odpowiedzi na zadawane pytania

SPOCO® Nawyki powstały z myślę o liderach i przedsiębiorcach. Szkolenie jest przede wszystkim dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności liderskie. Którym zależy na partnerskim podejściu do ludzi (zespołu, dostawców, klientów), by efektywnie wspierać i komunikować się oraz skutecznie realizować zadania.

Nie ma znaczenie czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy małą kilkuosobową firmę, czy może pracujesz w wielkiej korporacji. Niezbędnik Lidera sprawdza się w każdej z tych okoliczności.

Doświadczenie pokazuje mi, że nawyki świetnie sprowadzają się także w roli nauczyciela i rodzica. Jakby nie było obie te role są mocno związane z byciem liderem grupy ludzi.

Szkolenie to nie jest dla osób preferujących inne niż partnerskie podejście do drugiego człowieka.


Nie jest też dla osób, które swój rozwój opierają tylko na zdobywaniu teorii. Na tym szkoleniu zdobywanie praktyki i własnego doświadczenia z poznawanych nawyków, jest jednym z głównych wartości tego szkolenia.

Szkolenie składa się w sumie z 4 spotkań online, raz w tygodniu. Jeśli uczestnik nie może brać udziału w którymś ze spotkań, to kontynuuje szkolenie, uczestnicząc w pozostałych spotkaniach. Ze względu na format warsztatowy szkolenia, spotkania online nie będą nagrywane.

Dodatkowo przez 7 tygodni, szkolenie jest koordynowane na zamkniętej grupie na Facebooku. Do grupy należą tylko uczestnicy szkolenia oraz administratorzy grupy. To miejsce, gdzie po każdym spotkaniu online publikowane są materiały z danego spotkania.

Uczestnicy są w bezpośrednim kontakcie ze mną, włączając w to możliwości zadawania pojawiających się pytań. Prowadzę grupę osobiście.

Na uczynienie z czegoś nawyku, zwykle potrzeba więcej czasu. Celem szkolenia nie jest wdrożenie, lecz poznanie i odczucie na własnej skórze SPOCO® Nawyków. O tym czy uczestnik je wdroży u siebie na stałe, zdecyduje sam.

Mi zajęło około 6 miesięcy pamiętanie o wszystkich nawykach i wdrożenie ich na stałe u siebie. Pamiętanie o tym, że są, że wiem jak z nich korzystać i wiem co mi dają. Do dziś noszę w swoim papierowym kalendarzu cały zestaw, by od czasu do czasu odświeżać je sobie i przypominać jak ogromną dają mi i moim działalnością wartość.

Z mojej perspektywy, zdobywanie kolejnych umiejętności, poznawanie kolejnych sposobów i metod na różne okoliczności zawodowe, nie tylko jeszcze bardziej rozwija lidera, lecz cały zespół. Za tym idzie rozwój firmy.

Odpowiadając na powyższe pytanie, śmiało mogę napisać z mojego przykładu. Mimo iż znam SPOCO® nawyki od lat, za każdym razem kiedy prowadzę szkolenie i ja coś wynoszę dla siebie. Szkolenie ma charakter warsztatów, gdzie jest przestrzeń na teorię i praktykę oraz na dzielenie się swoim doświadczeniem. Wzajemna inspiracja płynącą od uczestników szkolenia, bardzo poszerza perspektywę na bycie liderem.
Tak. Przy zakupie jest możliwość zgłoszenia potrzeby otrzymania faktury.

W przedsiębiorczości fajne jest to, że da się jej nauczyć i rozwijać.

Korzystanie ze sprawdzonych i skutecznych nawyków, przyspiesza rozwój.

Lider staje się pewniejszym siebie i nie działa po omacku, co korzystnie wpływa na biznes.

Zarezerwuj swoje miejsce:

Start programu: wiosna 2021 r. 

Cena: 950 zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – TYLKO 10 MIESJC!

.

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Zapraszam!

Samo się nie zrobi.
Działaj i poszerzaj horyzonty z Business & Life Boost Formułą!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl