SZKOLENIE ONLINE
SPOCO® Nawyki

Poznaj sprawdzone nawyki, dzięki którym

staniesz się jeszcze lepszym liderem, a praca będzie efektywniejsza.

Chcesz znaleźć skuteczne sposoby na lepsze zarządzanie sobą i ludźmi w pracy, by nie marnować czasu i być bardziej produktywnym?

Szkolenia te są dla Ciebie!

Spotkania online
na platformie Zoom

Działania między sesjami
na zamkniętej grupie

Zaliczona praktyka
potwierdzona certyfikatem

Jak to jest, że jedni czego się nie dotkną, osiągają niemalże w mgnieniu oka, a innym zdarza się długimi tygodniami męczyć z zaległymi zadaniami i projektami? Przecież też dają z siebie ogrom! Nie są typem ludzi, który dużo gadają i nic nie robią. Nadgodziny są wpisane w codzienność. Nie pamiętają, kiedy ostatnio skończyli pracę o czasie.

Jak to jest, że jedni z każdym potrafią porozmawiać i od razu załatwić sprawy, a innym zdarza się, że tkwią w niedogadaniu i niezrozumieniu bez końca? Mimo, że mają przy siebie zaangażowane osoby i spędzają długie godziny nad tym co robią, efekty są średnie lub żadne. Włożony czas i wysiłek nie przekładają się na efekt końcowy.

Co może być tego przyczyną?

Nasza produktywność jest bardzo zależna od tego, jakie mamy nawyki. Nasze nawyki mają bezpośredni wpływ na to, co, jak i kiedy robimy oraz czego nie robimy.

Efektem byle jakiej organizacji pracy, jest chaos i niekończąca się gonienitwa za zadaniami. Ogrom rozkopanych projektów, których końca nie widać. Marnowanie czasu jest na porządku dziennym.

Efektem błędów komunikacyjnych jest niedogadania i niezrozumienie, co utrudnia dogadywanie się. Tracimy czas i energię na kolejne wyjaśnienia o co nam chodzi. Nie wspominając o pogarszającej się relacji.

Efektem braku umiejętności liderskich, jest nieodnajdywanie się w roli lidera. Zespół realizuje zadania przypadkowe, które często nie mają wpływu na sukces. Nie korzystamy w pełni z potencjałów i możliwości!

Bez względu na to czy jesteś liderem zespołu, czy może prowadzisz samodzielnie swoją działalność, Twoje nawyki mają ogromy wpływ na oszczędność czasu, energii, a nawet finansów. Przekłada się to na porażki i sukcesy.

Ania Glińska

"SPOCO® nawyki, to bardzo cenny warsztat. Dostałam świeże spojrzenie i proste sposoby jak wprowadzać i utrwalać ważne dla lidera nawyki, o których w codziennym biegu często zapominamy."

Czym są SPOCO® Nawyki?

Stworzone z myślą o przedsiębiorcach i liderach, NARZĘDZIA I METODY, dzięki którym zarządzanie sobą i ludźmi w pracy, staje się łatwiejsze i skuteczniejsze.

Nawyki przyspieszają realizacją zadań, dzięki temu oszczędzasz swój i zaangażowanych osób czas. Bezpośrednio przekłada się to także na oszczędność finansów.

Nawyki uczą partnerskiej komunikacji dzięki temu zamiast nieporozumień i konfliktów, pojawiają się rozwiązania. Przekłada się to na efektywne działanie i satysfakcję.
Nawyki wyposażają w sprawdzone i skuteczne narzędzie. Dzięki temu pojawia się pewność siebie i poczucie zaradności, nawet w podbramkowych sytuacjach.

18 skutecznych i od razu do wdrożenia nawyków, które w szybki sposób wprowadzają korzystne zmiany.

Swietłana Listopadska

"Polecam Ewę jako prowadzącą z dużą ilością wiedzy na temat nawyków lidera. Szczególnie byłam pod wrażeniem umiejętności prowadzenia spotkań online z wymagającą grupą trenerów. Dużo się nauczyłam i wprowadziłam w życie."

Co mówią o SPOCO® Nawykach moi klienci?

„Jako liderowi, daje mi to pewność siebie, że nawet jak ktoś mnie próbuje czymś zagiąć, to mam gotową metodę i to daje mi spokój.”

„Sposób ten odsunął presję na bok. Pozwolił skupić się nad decyzją i pokazał, że jesteśmy partnerami, bez nacisku, co też polepszyło naszą relację.”

„Zamiast ją zdeprymować, zmotywowałam ją do bardziej wydajnej pracy. Poczuła się dodatkowo doceniona i ma to bardzo dobry wpływ na naszą relację.”

„Sposób ten odsunął presję na bok. Pozwolił skupić się nad decyzją i pokazał, że jesteśmy partnerami, bez nacisku, co też polepszyło naszą relację.”

„Poziom zaangażowania w dyskusję był naprawdę wysoki. Każdy przedstawił swój punkt widzenia, szanse, zagrożenia. Na kolejnym spotkaniu podejmujemy decyzję.”

„Dzięki tym nawykom, teraz ustalam bardziej świadomie i logistycznie plan pracy, by zaoszczędzić czas. Faktycznie daje mi to czas i więcej rzeczy zrobię.”

„Mój zespół przede wszystkim ma teraz odwagę ze mną rozmawiać o ich wyzwania w pracy. Wspólnie znajdujemy rozwiązania na trudniejsze sytuacje. Wiedzą po co ja jestem i jaką rolę pełnię w zespole.”

„To, że użyłam tego nawyku sprawiło, że mój kolega poczuł się doceniony. Jednocześnie miałam okazję podać inne rozwiązania, które poszerzają perspektywę widzenia naszego dylematu.”

„Potrafię teraz rozmawiać z ludźmi. Zadając te pytania jako lider czuję się bezpiecznie. Nie oceniam nikogo, a dają swobodę wypowiadania się. Wprowadza to spokój w rozmowę, wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa.”

Nie bez powodu SPOCO® Nawyki są nazywane Narzędziownikiem Lidera, a nawet Niezbędnikiem Lidera.

Dorota Krajewska

"Przerobiliśmy wartościowy materiał w sposób ciekawy, rzetelny, zgodnie z planem i punktualnością. Ewa genialnie angażowała każdego z uczestników na każdym spotkaniu."

Jak wyglądają szkolenia z SPOCO® Nawyków?

PODZIAŁ NA MODUŁY

Pełny zestaw to 18 SPOCO® Nawyków

Całość jest podzielona na trzy moduły, po 6 nawyków w każdym

Moduł A zawiera narzędzia wspierające:
Moduł B zawiera narzędzia wspierające:
Moduł C zawiera narzędzia wspierające:

Nie trzeba brać udziału we wszystkich trzech modułach – można wybrać tyle modułów, ile się chce.

SKŁAD JEDNEGO MODUŁU

Szkolenia z SPOCO® Nawyków odbywają się na platformach Zoom i Facebook

NA JEDEN MODUŁ PRZYPADAJĄ:

4 sesje online,
każda sesja trwa około 1h

6 SPOCO® Nawyków
praktyka i zaliczenia

7 tygodni aktywności
na grupie na Facebooku

Szkolenia mają formę warsztatową, opierają się na ćwiczeniach i dyskusji.

SPOTKANIA ONLINE kończą się zadaniami do wykonania między spotkaniami.

Dzięki temu poznasz nawyki na własnej skórze i zaczniesz wprowadzać realne zmiany do swojego życia.

PRZEBIEG JEDNEGO MODUŁU

Szkolenie z jednego modułu rozkłada się na 7 tygodni

1. Tydzień

DOŁĄCZENIE DO GRUPY na Facebooku

2. Tydzień

I. SPOTKANIE ONLINE

3. Tydzień

II. SPOTKANIE ONLINE

4. Tydzień

III. SPOTKANIE ONLINE

5. Tydzień

IV. SPOTKANIE ONLINE

6 - 7. Tydzień

DZIAŁANIA NA GRUPIE na Facebooku

SPOTKANIE ONLINE odbywają się raz w tygodniu, przez 4 tygodnie.

Standardowe spotkanie trwa 1h. Dobrze jest mieć zarezerwowane 1h 15 minut.
W zależności od ilości pojawiających się pytań, spotkanie może się przedłużyć.

ZAANGAŻOWANIE CZASOWE

Ile potrzeba czasu na udział w szkoleniu z jednego modułu ?

Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu i zdobywaniu praktyki

POTRZEBNE jest około 16 GODZIN, rozłożonych na przestrzeni 7 tygodni

SPOTKANIA ONLINE: 4 x 1 h 15 min = 5 h
ZDOBYWANIE PRAKTYKI: około 10 h
NOTATKI NA ZALICZENIE: około 2 h

Jeden moduł zajmuje około 16 h

Podana liczba jest szacunkowa, ponieważ przede wszystkim jest ona zależna od indywidualnego podejście do szkolenia, szybkości realizacji zadań oraz zaliczania praktyki.

Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymują CERTYFIKAT lub OŚWIADCZENIE, w zależności od zaliczonej praktyki

Za każdy moduł uczestnik otrzymuje
osobny certyfikat lub oświadczenia

Kim jestem?

EWA POTOPIANEK

Jestem certyfikowanym Trenerem SPOCO® oraz Coachem. Jako przedsiębiorca, założyłam i prowadzę trzy firmy w Wielkiej Brytanii. W ich obrębie tworzę kilkunastoosobowy zespół. Dzięki swojej wiedzy i biznesowemu doświadczeniu, rozumiem wyzwania osób prowadzących własną działalność.

Pomagam przedsiębiorcom i liderom w odnajdywaniu skutecznych i szybkich do wdrożenie rozwiązań, by mogli oszczędzać czas, energię, a nawet finanse.

Znam SPOCO® od poszewki. W 2013 roku rozpoczęła się moja SPOCO® przygoda. Z powodzeniem ukończyłam certyfikację Trenera SPOCO®. Obecnie w Akademii SPOCO® pełnię funkcję opiekuna osób ubiegających się o certyfikację tej metodologii.

SPOCO® Nawyki, to nawyki, z których osobiście korzystam od wielu lat, rozwijając siebie i swoje biznesy. Polecam liderom i przedsiębiorcy, którzy lubią się rozwijać i poznawać skuteczne narzędzia.

Jak uczestnicy wspominają szkolenia ze SPOCO® Nawyków?

SPOCO® Nawyki rozwijają lidera, zespół i firmę.
Są stworzone z myślą o ułatwianiu przedsiębiorczości!

Wdrażając w życie SPOCO® Nawyki:

Poprawisz efektywność pracy swojej i swojego zespołu

Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a zadania i cele będą szybciej realizowane. Satysfakcja i motywacja, dodają energii do dalszej pracy.

Poznasz podejście i sposoby partnerskiej komunikacji z drugim człowiekiem.

Dzięki temu zadbasz o relacje ze swoimi klientami i współpracownikami, bez których firma nie będzie się mogła rozwijać.

Poznasz narzędzie i metody, które ułatwiają życie przedsiębiorcy i lidera.

Dzięki temu poczujesz się pewniej w tej roli. Będziesz miał większą kontrolę i wpływ na to, co dzieje się w Twoim życiu zawodowym.

SPOCO® Nawyki

WYBÓR MODUŁU

MODUŁ

MODUŁ A

950 zł

Najbliższa edycja
przewidziana jest na maj 2021.
MODUŁ

MODUŁ B

950 zł

Najbliższa edycja
przewidziana jest na październik 2021.

MODUŁ

MODUŁ C

950 zł

Najbliższa edycja
przewidziana jest na listopad 2021.

Liczba miejsc ograniczona!
O uczestnictwie w szkoleniach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

O nadchodzących szkoleniach w pierwszych kolejnościach są informowane osoby, które są ze mną w stałym mailowym kontakcie. Aby dołączyć do list odbiorców moich wiadomości i nie przegapić zapisów, kliknij w poniższy guzik. Guzik poprowadzi Cię do formularz – wypisz i wyślij.

Coach & Trener SPOCO®

W przedsiębiorczości fajne jest to, że da się jej nauczyć. Z kolei korzystanie ze sprawdzonych i skutecznych nawyków, przyspiesza tą naukę. Lider staje się pewniejszym siebie i nie działa po omacku, co korzystnie wpływa na rozwój biznesu.

Zarezerwuj swoje miejsce:

Start programu: wiosna 2021 r. 

Cena: 950 zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – TYLKO 10 MIESJC!

.

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Zapraszam!

Samo się nie zrobi. Działaj i poszerzaj horyzonty z Life Boost Formula!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl