KURS ONLINE: MOJE RELACJE

Rozwój osobisty i zawodowy
w oparciu o rozwój relacji!

Dobre relacje z sobą samym i ludźmi,

to źródło radości i spełnienia!

Odkryj pomysły na to, jak zadbać o swoje relacje i rozwijać nowe znajomości, by kolekcjonować fajne wspomnienia!

Dostęp online do
materiałów i nagrań

Do przerobienia
teoria i praktyka

Grupowa
sesja online

Wpływ na biznes
życie osobiste

Dostęp online do
materiałów i nagrań

Do przerobienia
teoria i praktyka

Bonusowa, grupowa
sesja online

Wpływ na życie
osobiste i zawodowe

Jak się mają Twoje relacje?

Przyłapujesz się na tym, że kolejny raz zostajesz z czymś sam. Bywa też tak, że ulegasz komuś w zrobieniu czegoś, mimo tego, że nie do końca jest Ci to na rękę. Po czym rodzi się rozczarowanie i frustracja na siebie i ludzi wokół.

Czujesz się niepewnie w nowym towarzystwie i zwykle podpierasz ściany. Świadomie unikasz kontaktu z obecnymi, by przypadkiem ktoś do Ciebie nie zagadał, bo nie wiesz o czym rozmawiać. ​

Stajesz na rzęsach, by dogodzić każdemu, kto o coś Cię poprosi, coś zaproponuje. Pamiętasz o ważnych dla innych sprawach… a Twoje relacje są nadal nijakie.

Masz ogrom kontaktów, a nie masz z kim przegadać ważnych tematów. Przed zapytaniem kogoś by Ci w czymś pomógł, masz wielkie opory, bo nie wiesz jak to zrobić, by było ok.

Nie spisz w nocy z powodu nadchodzącego ważnego spotkania. Z kolei analiza tego co mogłeś powiedzieć inaczej na spotkaniu, nie ma końca i drenuje z Ciebie ogrom energii.

Też tak masz?

Zawsze?
Od czasu do czasu? Nigdy?

Wpływ na życie osobiste i zawodowe

Zaniedbywanie relacji powoduje, że możemy czuć się samotnie, mimo ludzi wokół. Spowalnia też rozwój biznesu, bo bez dobrych relacji, biznes nie pójdzie do przodu.

Kurs MOJE RELACJE pomoże Ci przyjrzeć się swoim relacjom z różnych perspektyw. Przeprowadzi Cię od teorii i rozmyślań, po planowanie działania, by od razu wprowadzać zmiany w życiu osobistym i zawodowym.

Prawda czy fałsz?

Relacji się nie ma. Relacje się buduje.

Na bazie swoich i moich klientów doświadczeń stworzyłam kurs online: MOJE RELACJE. Program kursu, krok po kroku, przeprowadzi Cię przez proces polepszenia relacji ze sobą samym i otaczającymi Cię ludźmi. Dzięki temu, łatwiej jest budować trwałe relacje i poszerzać grono kontaktów, co ma pozytywny wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe.

Odpowiedz sobie na pytania

Odpowiedziałeś choć raz TAK?

Ten kurs jest stworzony z myślą o Tobie!

Na kursie poznasz 21 sprawdzonych kroków, dzięki którym:

Twoje więzi z rodzinną i przyjaciółmi nabiorą kolorów.
Poznasz sposoby na to, by relacje stały się jeszcze mocniejsze i nabierały wyjątkowego dla Ciebie i Twoich bliskich znaczenia.
Twoje pozytywne życie osobiste, pozytywnie wpłynie na zawodowe.
Zatroszczysz się o kontakt ze samym sobą.
Zadbasz o najważniejszą wieź w Twoim życiu, która jest fundamentem każdej znajomości jaką tworzysz z otaczającymi Cię ludźmi.
Wpłynie to korzystnie na Twój biznes, bo to Ty jesteś mocą napędową i ustalasz jego zasady.
Odkryjesz, jak funkcjonować w trudnych relacjach i sytuacjach.
W oparciu o szacunek do drugiego człowieka i siebie samego, zbudujesz swoją strategię na radzenie sobie z relacjami, które są wyzwaniem.

Co zdecydowanie pomoże Ci podczas wyzwań zawodowych, które są ważnym elementem drogi do sukcesu.

Zaczniesz wychodzić nowym znajomościom naprzeciw.
Najtrudniejszy pierwszy krok, dlatego dowiesz się jak podejść do nowych znajomości, by z odwagą i pomysłem poszerzać grono znajomych.
Nowe kontakty, korzystnie wpłyną na rozwój Twójego biznes. To powiększanie społeczności, w której są nowi partnerzy biznesowi i klienci.
Świadomie i korzystnie wpłyniesz na swoje relacje.
Nie masz wielkiego wpływu na to, co robią inni, ale masz ogromny wpływ na to, co robisz Ty. Dlatego na kursie skupisz się przede wszystkim na swoich działaniach.
Dopasujesz do swoich możliwości zadania, by były one realne do wykonania i przyniosły oczekiwane efekty.

Kurs MOJE RELACJE jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Kurs składa się z 4 MODUŁÓW

Ponieważ relacje odgrywają ogromne znaczenie w naszym życiu osobistym i zawodowym. Jedno wpływa na drugie.

Ponieważ prawdziwa obecność bliskiej osoby w życiu jest ogromnym darem. Uskrzydla nasze działania.

Ponieważ to najważniejsza relacja człowieka. To fundament każdej relacji i nasza siła napędowa.

Ponieważ możemy się z kimś nie zgadzać, szanując się. Nowe znajomości są niezbędne dla rozwój binzesu.

Otrzymasz

Kurs wesprze Cię, by efektywnie rozwijać prywatne i zawodowe relacje

Kurs przeprowadzi Cię przez:​

1. Poszerzenie perspektywy​

bo otwiera na nowe działania.

2. Przyjrzenie się swojej sytuacji

by mieć na nią świadomy wpływ.

3. Wychwycenie swoich potrzeb

by wiedzieć na czym się skupić.

4. Dopasowane planowanie

by stworzyć realny plan.

5. Zamierzone działanie

by mieć konkretne efekty.

6. Świadome dbanie o relacje

by czerpać z tego, co dają.

Kurs online MOJE RELACJE

Co w szczególności doceniają uczestnicy kursu?

„Jest bodźcem, by coś zmienić w swoim życiu.”

„Doceniam jego treść i wygodny przekaz.”

„Poprawa relacji z rodziną i bliskimi.”

„Lepsze relacje. Mam więcej uwagi i świadomości dla drobnych rzeczy, które wpływają na relacje.”

„Nienachalna formuła, fajne pomysły na ćwiczenia, sporo autorefleksji.”

„Prosty sposób przekazu, poparty przykładami z życia. Autentyczny.”

"Kurs działa"

„Każdy z kroków tego kursu jest ważny.”

Kim jestem?

EWA POTOPIANEK

Jestem certyfikowanym Trenerem SPOCO® oraz Coachem. Jako przedsiębiorca, założyłam i prowadzę trzy firmy w Wielkiej Brytanii. W ich obrębie tworzę kilkunastoosobowy zespół. Dzięki swojej wiedzy i biznesowemu doświadczeniu, rozumiem wyzwania osób prowadzących własną działalność.

Uważam, że umiejętne dbanie o swoje relacje, świetnie komponuje się na drodze budowania swojej społeczności, co jest dzisiaj koniecznością każdego rozwijającego się biznesu.

Pomagam przedsiębiorcom w podnoszeniu efektywności oraz w kompleksowym rozwoju działalności, by odważniej i szybciej realizować cele oraz umiejętnie dbać o równowagę w życiu.
Wszystkie programy rozwojowe jakie tworzę, tworzę w o parciu o zdobytą wiedzę i doświadczenia. Co powoduje, że działają, bo nie są samą teorią, lecz są oparte przede wszystkim o praktykę.

Coach & Trener SPOCO®

Poczucie SZCZĘŚCIA i SPEŁNIENIA

bardzo często sprowadza się do JAKOŚCI NASZYCH RELACJI. Relacji z samym sobą oraz z otaczającymi nas ludźmi, w życiu osobistym i zawodowym.

Co mówią uczestnicy moich szkoleń i kursów?

Nie marnuj energii i czasu na coś, co nie przynosi efektów.
Odkryj co faktycznie zależy od Ciebie, by pozytywnie wpływać na swoje życie.

Poznaj 21 kroków, które w szybki sposób pomagą Ci:

Kurs online: MOJE RELACJE

Wybierz pakiet dla siebie

PAKIET

STANDARD

Najbardziej popularny

Teraz: 350 zł

PAKIET

MEGA

Ograniczona ilość

Teraz: 950 zł

Wybierz pakiet dla siebie

PAKIET

STANDARD

Najbardziej popularny

650 zł

Teraz: 650 zł

PAKIET

MEGA

Ograniczona ilość

1.350 zł

Teraz: 1.350 zł

Days
Hours
Minutes
Seconds

Ograniczony czas pakietów w powyższej promocyjnej cenie*

SESJE „Pytania i odpowiedzi”
Sesje grupowe są nagrywane i mają formę „live”, na kursowej grupie na Facebooku. Umożliwia to każdemu na zadanie swoich pytań oraz uzyskanie odpowiedzi. Taka forma sesji grupowej pozwala obejrzeć nagranie o dowolniej porze.

Na 7 dni przed livem, uczestnicy otrzymują formularz drogą emailową. Za pomocą formularza, przesyłają mi swoje pytania. Mają 3 dni na odesłanie swoich pytań. Daje mi to czas na przygotowanie odpowiedzi, by jak najlepiej każdego wesprzeć. 

Uczestnik kursu, przez pierwsze 3 miesiące od wykupienia dostępu do kursu, ma możliwość wykorzystania formularza na zadanie mi pytań, na sesję „Pytania i odpowiedzi”. Każdy będzie mógł z tej opcji skorzytać trzy razy.

Terminy sesji grupowych – live „Pytania i odpowiedzi”, będą podawane na 7 dni przed zaplanowanym livem. Spotkania te, mają miejsce raz w miesiącu, w okolicach połowy miesiąca.

Po wykupieniu kursu, uczestnik otrzymuje email z informacji dostępu do platformy kursowej oraz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku. Do grupy tej, należą tylko uczestnicy kursu.

SESJA ONLINE „Pytania i odpowiedzi”
Termin sesji grupowej „Pytania i odpowiedzi”, będzie podany na 7 dni przed zaplanowanym spotkaniem. Spotkanie online odbędzie się na platformie Zoom i będzie nagrywane. Przez 7 dni, uczestnicy kursu będą mieli dostęp do nagrania.
Na 7 dni przed spotkaniem online, uczestnicy otrzymują formularz drogą emailową. Za pomocą formularza, przesyłają mi swoje pytania. Mają 3 dni na odesłanie swoich pytań. Daje mi to czas na przygotowanie odpowiedzi, by jak najlepiej każdego wesprzeć.

Buduj prywatne i zawodowe relacje świadomie,
by kolekcjonować cudowne wspominania !

Poznaj odpowiedzi na zadawane pytania

Kurs jest dla osób, które chcą świadomie i samodzielnie wpływać na swoje kontakty prywatne i zawodowe. Mają chęć pracować nad swoimi relacjami zarówno z otaczającymi ludźmi jak i nad relacją ze samym sobą, która jest fundamentem każdej relacji.
Kurs nie jest dla osób, które mają traumatyczne przeżycia lub wielkie kryzysy w związku partnerskim. W pierwszej kolejności potrzebują sobie poukładać właśnie to. W takiej sytuacji zalecam udanie się do poradni / psychologów / psychoterapeutów. Jeśli nie wiesz, gdzie się udać, napisz do mnie i poruszę moje kontakty zawodowe. Mój email: kontakt@ewapotopianek.pl

Kurs nie jest także dla osób, które mają poczucie, że jak coś już zakupią, to samo się zrobi. Szkoda pieniędzy – bo samo się nie zrobi. Zaangażowanie jest konieczne. Pracę potrzeba wykonać samemu. Tak jak nikt za nas nie nauczy się pływać, tak nikt za nas nie nauczy się dbać o swoje relacje; prywatne i zawodowe.

To znaczy, że uczestnik kursu ma tak długo dostęp do kursu, jak długo moja firma istnieje.

Kurs przedstawia 21 kroków, z których regularne korzystanie przynosi trwałe zmiany i korzyści na długie lata. Zalecam przechodzenie przez materiały tego kursu regularnie, np. raz w roku, by zaobserwować swoje postępy w dbaniu o relacje, odświeżyć to co zostało wcześniej wypracowane i dostrzec nowe obszary do dalszego rozwoju.

Tak. Kurs jest także stworzony z myślą o osobach, które już świadomie dbają o swoje relacje prywatne i zawodowe; i chcą jeszcze bardziej o nie zadbać. Kurs jest także dla tych, którzy są na samym początku odkrywania czym są relacje, jaki mamy na nie wpływ i co daje zadbanie o nie.
W zależności od uczestnika. Samo przejście przez materiały (nagrania i zadania z kurso książki) średnio zajmują 25h pracy. Do tego potrzeba dodać czas na realizację zaplanowanych zadań, a to jest całkowicie zależne od indywidulanego planu oraz zaangażowania uczestnika kursu.

Tak. Przy zakupie jest możliwość zgłoszenia potrzeby otrzymania faktury.

W przypadku pojawienia się wyzwań i pytań dotyczących kursu, proszę o kontakt mailowy: kontakt@ewapotopianek.pl

Chcesz mieć pozytywny wpływ na swoje relacje?

Działaj świadomie już dziś, bo bez ludzi nasze życie jest jakby smutniejsze, a życie zawodowe stoi w miejscu.

Od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Zapraszam!

Samo się nie zrobi. Działaj i poszerzaj horyzonty z Business & Life Boost Formułą!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl