BEZPŁATNY KURS ONLINE
21 dni uważności na relacje

Odkryj co zrobić, aby efektywnie budować i dbać o relacje z otaczającymi Cię ludźmi. By żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i kolekcjonować cudowne wspomnienia!

Jeśli chcesz korzystnie wpływać na więzi rodzinne i bliskość z przyjaciółmi; odważnie robić pierwszy krok w nowych znajomościach; radzić sobie w trudnych relacjach i dbać o relację ze sobą samym; to kurs jest dla Ciebie.

21 dni rozwoju
30 lis - 20 gru 2020

24h/7 dostęp do
materiałów i nagrań

Wsparcie na grupie
na Facebooku

Sięgając pamięcią, pierwszym momentem, kiedy bardzo mi brakowało odwagi na porozmawianie z obcą mi osobą, był czas, gdy byłam nastolatką. Poszłam na jedną ze swoich pierwszych randek i tak jakby mi mowę odjęło. Niedawno poznany mi chłopak stawał na rzęsach, by dobrze nam się rozmawiało, a ja nie potrafiłam wyksztusić z siebie fajnego zdania przez 2 godziny.

Drugi moment, który mocno utkwił mi w pamięci, to rozmowa z jednym z moich pierwszych pracodawców. Wiedziałam, że tak jak jest nie może być dalej. Uwielbiałam swoją pracę, ale coraz bardziej doskwierało mi to, w jaki sposób mnie i część osób z pracy, zaczęto traktować. To było moje pierwsze doświadczanie rozmowy o pieniądzach, o warunkach pracy, o mojej przyszłości zawodowej. Oczywiście przed rozmową kilka nocy nieprzespanych, a po tej sytuacji, samokrytyka włączyła się na długi czas.

Co jeszcze w temacie moich doświadczeń w obszarze relacji? Byłam mistrzynią niekomunikowania swoich potrzeb. To świetna „umiejętność” na to, by z jednego nieudanego związku wskakiwać w kolejny nieudany… Dziś z dumą piszę o tym w czasie przeszłym – „byłam”, bo wyrażenie swoich potrzeb, stawianie granic i radzenie sobie w trudnych relacjach, mam już wypracowane.

Świadomą pracę nad zmianami w swoim życiu rozpoczęłam od budowania relacji ze samą sobą. W pierwszej kolejności podjęłam decyzję o wejściu na ścieżkę rozwoju osobistego. Było to w 2010 roku.

10 lat później, jestem tutaj i zapraszam Cię do udziału w kursie online: 21 dni uważności na relacje.

Biorąc udział w kursie, poznasz 21 kroków budowania i dbania o relacje, dzięki którym:

Twoje więzi z rodzinną i przyjaciółmi nabiorą kolorów.

Poznasz sposoby na to, by relacje stały się jeszcze mocniejsze i nabierały wyjątkowego dla Ciebie i Twoich bliskich znaczenia.

Zatroszczysz się o kontakt ze samym sobą.

Zadbasz o najważniejszą wieź w Twoim życiu, która jest fundamentem każdej znajomości jaką tworzysz z otaczającymi Cię ludźmi.

Odkryjesz, jak funkcjonować w trudnych relacjach.

W oparciu o szacunek do drugiego człowieka i siebie samego, zbudujesz swoją strategię na radzenie sobie z relacjami, które są wyzwaniem.

Zaczniesz wychodzić nowym znajomościom naprzeciw.

Najtrudniejszy pierwszy krok, dlatego dowiesz się jak podejść do nowych znajomości, by z odwagą i pomysłem poszerzać swoje grono znajomych.

Świadomie i korzystnie wpłyniesz na swoje relacje.

Nie masz wielkiego wpływu na to, co robią inni, ale masz ogromny wpływ na to, co robisz Ty. Dlatego na kursie przede wszystkim skupisz się na swoich możliwościach i działaniach.

Jedyna okazja na bezpłatny udział

O twórczyni kursu i prowadzącej

Nazywam się Ewa Potopianek. Jestem Certyfikowanym Trenerem SPOCO®, Coachem i założycielką trzech firm w Wielkiej Brytanii, w tym Business & Life Boost Ltd.
Pomagam ludziom w odkrywaniu i wzmacnianiu tego co mają w sobie, by mogli spełniać się w życiu i realizować swoje cele i marzenia. Jestem fanką kompleksowego spojrzenia na życie, dzięki temu towarzysząc ludziom na ich ścieżkach rozwoju, wpływają oni zarówno na swoje życie osobiste, jak i zawodowe. Żyjemy z ludźmi i wśród ludzi. Dlatego dbałość o relacje uważam za jedne z kluczowych czynników wpływających na jakość naszego życia.

Moje zawodowe doświadczenie to już ponad 1000 h spędzonych z moimi klientami, prowadzenie swoich działalności oraz zespołu kilkunastoosobowego . Wszystkie programy rozwojowe jakie tworzę, tworzę w o parciu o zdobytą wiedzę, obserwacje zebrane na przestrzeni lat oraz moje i moich klientów doświadczenie.

Trzymam kciuki za Ciebie
i Twoje relacje!

Ewa Potopianek

O twórczyni kursu i prowadzącej

Nazywam się Ewa Potopianek. Jestem Certyfikowanym Trenerem SPOCO®, Coachem i założycielką trzech firm w Wielkiej Brytanii, w tym Business & Life Boost Ltd.
Pomagam ludziom w odkrywaniu i wzmacnianiu tego co mają w sobie, by mogli spełniać się w życiu i realizować swoje cele i marzenia. Jestem fanką kompleksowego spojrzenia na życie, dzięki temu towarzysząc ludziom na ich ścieżkach rozwoju, wpływają oni zarówno na swoje życie osobiste, jak i zawodowe. Żyjemy z ludźmi i wśród ludzi. Dlatego dbałość o relacje uważam za jedne z kluczowych czynników wpływających na jakość naszego życia.

Moje zawodowe doświadczenie to już ponad 1000 h spędzonych z moimi klientami, prowadzenie swoich działalności oraz kilkunastoosobowego zespołu. Wszystkie programy rozwojowe jakie tworzę, tworzę w o parciu o zdobytą wiedzę, obserwacje zebrane na przestrzeni lat oraz moje i moich klientów doświadczenie.

Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje relacje!
Dołącz już dziś!

Ewa Potopianek

Twoje zaangażowania w zadbanie o relacje, Tobie
i otaczajacym Cię ludziom.

21 dni uważności
na relacje

ETAP 1
dzień 1-7

RODZINA I PRZYJACIELE

Bo obecność bliskiego człowieka jest wielkim darem! Tak jak ktoś jest dla Ciebie darem, Ty jesteś dla kogoś.

ETAP 2
dzień 7-14

RELACJA ZE SAMYM SOBĄ

Bo ogromną wartością jest uważność na bezwarunkową miłość do siebie. Życie po swojemu, w zgodzie ze sobą i światem.  

ETAP 3
dzień 15-21

NOWE ZNAJOMOŚCI

By fajne znajomość nie przechodziły
nam koło nosa.

TRUDNE RELACJE

Bo wpływają na naszą codzienność
i zdarza się, że bywają wyzwaniem.

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ KURS?

FORMA KURSU

Edycja tego kursu, odbywa się w formie mailowej oraz kurs jest koordynowany na zamkniętej grupie na Facebooku.

ZAANGAŻOWANIE

Na realizację zadań z kursu potrzebne jest około 10 nim – 30 min każdego dnia. Czas ten jest zależny od wielkości zadania oraz Twojego zaangażowania.

KIEDY

21 dni: 30.11.2020 – 20.12.2020
Dostęp do materiałów jest 24h/7, więc korzystasz z tego, kiedy Tobie pasuje; co zdecydowanie ułatwia uczestnictwo.

Szczegółowe informacje otrzymasz drogą mailową, po zapisaniu się na kurs.

Zapisy na tą edycję kursu zakończyły się.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnej edycji zapisz się na wiadomości rozwojowe.

Czas spędzony na współpracy z moimi klientami to już ponad 1000h! Dołącz!

Samo się nie zrobi. Działaj i poszerzaj horyzonty z Life Boost Formula!

Pomagam w określeniu istotnych celów, odnajdywaniu konkretnych rozwiązań i poszerzaniu horyzontów!

kontakt@ewapotopianek.pl

Masz pytania? Śmiało pisz!

Business & Life Boost LTD

Wielka Brytania, Cambridge

All rights reserved 2020 © Ewa Potopianek

kontakt@ewapotopianek.pl