Zacznij działać, samo się nie zrobi!

Odważ się i weź życie w swoje ręce. Zacznij się spełniać
i osiągać balans w życiu.
Poznaj metodologię LIFE BOOST FORMULA!

Kurs online z dostępem bez ograniczeń 24 h / 7 dni

Metodologia opracowana na wieloletnim doświadczeniu

Dla każdego, kto bierze życie w swoje ręce

Pomaga określić to co w życiu ważne i dbać o balans.

Wyzwanie, które stoi przed każdym z nas.

Czujesz, że Twoje życie umyka Ci przez palce?

 • Nie masz pomysłu na to, co robić dalej ze swoim życiem, by żyć pełnią i po swojemu, zgodnie ze swoimi wartościami?
 • Zastanawiasz się jak określić swoje działania i cele,  by zacząć się spełniać w życiu osobistym i zawodowym?
 • Twoje próby dbania o balans w życiu kolejny raz okazały się fiaskiem?

Nie martw się, nie jesteś sam. Większość z nas ma lub miało takie wyzwania.

Nawet jak dajemy sobie przestrzeń na refleksję, by przyjrzeć się sobie i swojemu życiu, często kończy się to na niczym. Zazwyczaj wpadamy w pułapkę niekończącego się rozmyślania bez jakże potrzebnego działania. 

Na przestrzeni lat, zamiast radości z życia i poczucia spełnienia, pojawiają się frustracja, rozczarowanie, a nawet zrezygnowanie.  
Zamiast podążania za prawdziwymi celami i marzeniami, gonimy za przeładowanym, niekoniecznie ważnymi zadaniami, dniem.

Też przez to przeszłam. Nabierając odwagi do życia po swojemu, metodą prób i błędów, krok po kroku, pracowałam nad każdym ważnym dla mnie obszarem swojego życia.

Tak powstała Life Boost Formula, którą przetestowałam na sobie i wdrożyłam w codzienność wielu moich klientów. My już wzięliśmy życie w swoje ręce. Teraz kolej na Ciebie!

Wybierz pakiet i dołącz do kursu!

Moi klienci - moja inspiracja

Zobacz, jak Life Boost Formula zmienia życie

Odtwórz wideo

Unikatowa struktura Life Boost Formula

PRZYJRZYJ SIĘ SWOJEMU ŻYCIU

Kompleksowo spojrzysz na życie, przyglądając się najważniejszym jego obszarom. Określisz fundamentalne elementy swojego życia, by na nich budować wszystko to, czego pragniesz.

CZEGO POTRZEBUJESZ DO ZMIAN?

Stworzysz graficzny obraz, który dokładnie ci zobrazuje twoją obecną sytuację, w tym braki tych obszarów, które w pierwszej kolejności potrzebują twojej uwagi. Przyjrzysz się temu co jest ci koniecznie potrzebne do zmiany.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Określisz co jest dla ciebie zdecydowanie najważniejsze. Zgodnie ze swoimi wartościami, ustalisz niezbędne swoje działania oraz cele, dbając o każdy z fundamentalnych obszarów i z uwagą na zbalansowane życie. Kurs zakończysz z potrzebną ci listą pomysłów i konkretnym planem działania, które sprawią, że Twoje życie, będzie w Twoich rękach. Zaczniesz działać.

cors077

Takie życie jest możliwe:

Dbasz o siebie, o swoje relacje i spełnienie zawodowe. Czujesz równowagę.

Pod wieczór, z uśmiechem, siadasz w wygodnym fotelu, z ulubioną filiżanką pachnącej herbaty. Czujesz i wiesz, że to był naprawdę dobry dzień!

Podchodzisz do życia z pełną świadomością i odpowiedzialnością, za to co robisz i za to czego nie robisz. Pojawiające się wyzwania, traktujesz jak ciekawe łamigłówki do rozwiązania.

Dbasz o siebie, o swoje relacje i spełnienie zawodowe.
Czujesz równowagę.

Tak może wyglądać Twoje życie, kiedy skorzystasz z tego, co daje Life Boost Formula.

Wszystko to co robimy, by było zrobione właściwie i w zgodzie z nami, musi najpierw pojawić się u nas w głowach!

Zacznij DZIAŁAĆ i MIEJ ŻYCIE W SWOICH RĘKACH

 

Wybierz pakiet i dołącz do kursu!

Poznaj Ewę Potopianek

Nazywam się Ewa Potopianek. Jestem Certyfikowanym Trener SPOCO, Coachem, przedsiębiorcą. Na podstawie wiedzy, własnego doświadczenia oraz setek godzin rozmów z klientami stworzyłam Life Boost Formula. 

 

Wiem co to znaczy niespełnienie zawodowe. Życie na obczyźnie zaczynałam od szmatki i wiaderka, ze znajomością tylko jednego słowa “hello”. Dziś w obrębie swoich działalności zatrudniam kilkanaście osób.

 

Z kolei moje życie osobiste i jego wyzwania, w tym bycie samodzielnym rodzicem przez prawie 10 lat, daje mi dodatkowy, bardzo duży wgląd na sytuację osób, borykających się z wyzwaniami życia osobistego. Wiem jaką drogę trzeba przejść od niskiego poczucia własnej wartości i braku wiary w siebie, po odnalezienie odwagi oraz swoich wartości, misji i wizji życia.

Z perspektywy ostatnich kilkunastu lat, widzę jak ogromna przemiana i rozwój nastąpiły w moim życiu osobistym,  jak i w życiu zawodowym. Od sprzątającej pokoje i ledwo łączącej koniec z końcem, do założycielki  3 prosperujący firm na obczyźnie. W Business  & Life Boost przeprowadziłam już ponad 1000 godzin sesji dla klientów.  Jest to dowód i inspiracja na to, że inwestycja w siebie zawsze się opłaca i prędzej czy później wraca.

Zobacz, co inni o mnie mówią:

"Bardzo polecam pracę z Ewą. Świetna, konkretna, rzetelna osoba. Pozytywna lekcja z kształcenia osobowości. Znakomita umiejętność docierania Ewy do źródła problemu i zarazem ‚nafaszerowanie’ ogromną dawka pozytywnego nastawienia do życia . Wiele dobra płynie ze spotkań z Ewą! Polecam na 200% 🙂
Marcin Czubak
Tu będzie zawód / firma
"Jeśli utknąłeś w swoim projekcie lub życiu, to jednym ze sposobów, żeby z tego wyjść jest zadawanie odpowiednich pytań. Ewa Potopianek Ci w tym pomoże zadając te odpowiednie pytania i kierując w stronę rozwiązania Twoich wątpliwości."
Adam Kopieć
Przedsiębiorca, szkoleniowiec
"Polecam Ewę. W pracy z Ewą ujęło mnie to, że była bardzo słuchająca, potrafiła wysłyszeć rzeczy nie wypowiedziane i o nie dopytać. To wysokiej klasy umiejętność. Oprócz tego podzieliła się ze mną swoim doświadczeniem co było bardzo pożyteczne oraz wzmacniające proces i w moim mniemaniu punktem zwrotnym."
Joanna Chojnowska
Akredytowany coach ACC ICF

Oto, czego się nauczysz dzięki kursowi Life Booster:

Spojrzysz na życie kompleksowo, wliczając w to siebie, otaczających cię ludzi i świat. 

Wybierz pakiet i dołącz do kursu

Pakiet podstawowy

Kurs Life Booster
xx
 • Dostęp do platformy z kursem
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
 • Materiały z ćwiczeniami do pobrania

Pakiet rekomendowany

Kurs Life Booster + kurs z planowania
XX
 • Dostęp do platformy z kursem​
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku ​
 • Materiały z ćwiczeniami do pobrania ​
 • Dodatkowy kurs z planowania tygodniowego
Popular

Pakiet specjalny

Kurs Life Booster + kurs z planowania + sesja 1:1
XX
 • Dostęp do platformy z kursem​
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku ​
 • Materiały z ćwiczeniami do pobrania ​
 • Dodatkowy kurs z planowania tygodniowego
 • Sesja 1:1

Struktura kursu

Kurs składa się z 8 modułów, a każdy z modułów zawiera 7 nagrań wideo. Nagrania podzielone są na etapy, by z przyjemnością przejść przez kurs.

Grupa na Facebooku - tylko dla kursantów

W każdym pakiecie zawarty jest dostęp do grupy prywatnej na Facebooku (tylko dla kursantów), gdzie jest możliwe zadawanie pytań Ewie i uzyskanie wsparcia grupy. 

"Z pełną odpowiedzialnością polecam!"

"Rekomenduję współpracę z Ewą Potopianek. Podczas spotkań prowadzonych przez Ewę czułam się wysłuchana i zauważona. Ewa z niezwykłą cierpliwością i uwagą pozwoliła mi doświadczać, wyciągać wnioski. Przy tym otrzymałam wsparcie i uwagę. A wszystko to bez oceniania. Ewa, jestem wdzięczna za ten czas i Twoje zaangażowanie."
Agnieszka Drzewiecka
Tu będzie zawód / firma
"Polecam Ewę jako prowadzącą o dużej umiejętności słuchania i słyszenia :). Prowadzenie naszej grupy on-line ja osobiście odbierałam jako miękkie, elastyczne a jednocześnie wymagające i motywujące do pracy własnej. Myślę że to był pierwszy kurs on-linę w którym wykonałam tak dużo pracy."
Swietłana Listopadska
Trenerka międzykulturowa
"Przez niemal rok miałam niezwykłą przyjemność rozwijać się przy towarzyszeniu Ewy. To był dla mnie bardzo cenny czas… Ewa to wielka uważność i uwaga… Bardzo dba o to, aby klient mógł sie rozwijać w swoim tempie i wybierać najbardziej efektywne rozwiązania. Ewa to pełen profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam 🙂 !"
Agnieszka Flisikowska
Tu będzie zawód / firma

Poznaj odpowiedzi na częste pytania

Kurs jest skierowany do osób dorosłych. Wiedza w kursie jest ponadczasowa i będzie wartościowa zarówno dla 20-latka, jak i 60-latka.

Kurs jest skierowany zarówno dla osób nie pracujących, szukających pracy, pracujących na etatach, jak i dla przedsiębiorców.  Kurs jest zbudowany z myślą o każdym – bez względu na status i pozycję zawodową. 

Osobom chorym na depresję lub posiadającym traumy polecamy najpierw udać się do psychologa, psychiatry lub terapeuty. Jeżeli nie wiesz do kogo się udać lub szukasz specjalistów z polecenia to możesz do nas napisać. Podzielimy się z Tobą kontaktami do zaufanych specjalistów. Nasz adres: ewa@lifeboost.pl

Tak! Kurs pomoże Ci się przyjrzeć wszystkim obszarom Twojego życia, docenić to co masz i stworzyć plan na rozwój tych sfer życia, które chciałbyś rozwijać. Dzięki niemu będziesz żyć jeszcze świadomiej, będziesz łatwiej podejmował decyzje i zyskasz świeże spojrzenie na własny rozwój. 

Tak, będziesz mógł zgłosić taką chęć przy zakupie. 

Potrzebujesz sprzęt, na którym wyświetlisz kurs (komputer, tablet, telefon). Pomocna będzie również możliwość wydrukowania materiałów do kursu (kilkanaście stron A4). Podczas przechodzenia przez moduły warto mieć pod ręką notatnik i długopis (a jeżeli lubisz kolory to również pisaki). Szklanka z wodą odświeża umysł i wspiera koncentracją – warto o niej pamiętaj podczas kursu. 

Czas przejścia kursu zależy od indywidualnego tempa. Kurs składa się z 8 modułów (każdy z nich zawiera ok. 7 lekcji). Rekomendujemy przechodzenie kursu modułami – jeżeli zaczynasz oglądać jeden moduł i jest to dla Ciebie możliwe to warto przejść go w całości. 

Tak, dla wszystkich kursantów utworzyliśmy prywatną grupę na Facebooku, gdzie jest możliwość zadawania pytań Ewie oraz dzielenie się doświadczeniami z innymi osobami. Link do grupy otrzymasz w emailu po zakupie kursu. 

Zacznij działać!

Skorzystaj z unikatowego Life Boost Formula i weź życie w swoje ręce. Pobudź swój potencjał, zacznij działać i odczuwać prawdziwe spełnienie.

© 2020 Ewa Potopianek

Polityka prywatności